crosssearch

Azurové pobřeží a horní Provence - mobilhome

Poznávací zájezdy, Francie

Nice - Marseille - Aix en Provence - St. Tropez - Ramatuelle - St. Raphael - Fréjus - Antibes - Cannes - Monte Carlo

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nice - Marseille - Aix en Provence - St. Tropez - Ramatuelle - St. Raphael - Fréjus - Antibes - Cannes - Monte Carlo

Ubytování:
Ubytování je zajištěno v mobilních apartmánech (mobilhome) vybavených dvěma menšími samostatnými ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyňským koutem a vlastním příslušenstvím. Za příplatek je možné zajistit ubytování pouze jedné dvojice v celém mobilním apartmá. V případě přihlášení tří osob do mobilhome je povinný příplatek za neobsazené lůžko. V případě přihlášení jedné osoby je povinný příplatek za neobsané lůžko a druhá ložnice bude obsazena další dvojicí. Mobilhome jsou umístěny v kempu vybaveném bazénem a minimarketem, k dispozici jsou také společná příslušenství a ostatní vybavení kempu. Poplatky na místě vratná kauce, místní poplatek, úklid mobilhomu (může být vlastní).
Ložní prádlo pouze vlastní.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.
2. den: V dopoledních hodinách příjezd do Nice. Prohlídka čtvrti Cimiez - starého města, přístavu, procházka na hradní vrch (jedinečný pohled na Nice a Andělskou zátoku), volno - možnost návštěvy muzeí (H. Matisse, M. Chagall…), odjezd k ubytování.
3. den: Marseille (Notre Dame de la Garde, staré město, přístav, možnost návštěvy ostrovní pevnosti If, ve které byl vězněn hrabě Monte Christo), Aix en Provence - město Nostradamovo a Cezanovo (staré město, katedrála St. Savuier), návrat k ubytování.
4. den: Návštěva St. Tropez (četnická stanice, citadela, přístav), panoramatická cesta poloostrovem St. Tropez, zastávka ve vesničce Ramatuelle, St. Raphael (přístav, templářský chrám), Fréjus, za časů Augustových nejmocnější přístav (katedrála, galská brána, aréna), návrat k ubytování.
5. den: Antibes (Vaubanova pevnost), Cannes, jedno z nejvyhledávanějších letovisek (boulevard Croisette, filmový palác), Grasse, prohlídka starého města, návštěva slavných výroben parfémů, návrat k ubytování.
6. den: Odjezd, Monte Carlo - knížecí palác, st. město (možnost návštěvy oceanografického centra či koupání), ve večerních hodinách odjezd z Monte Carla.
7. den: Příjezd do ČR v poledních hodinách.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000