crosssearch

ATLANTSKÉ POBŘEŽÍ A REGION BORDEAUX

Poznávací zájezdy, Francie

Program 1. den: Odlet z Prahy v poledních hodinách do Paříže, transfer z letiště, odjezd na ubytování, krátký odpočinek, okružní jízda městem s průvodcem k připomenutí nejvýznamnějších pařížských monumentů a bulvárů - Champs Elysées, Vítězný oblouk, Trocadero, Eiffelova věž,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den: Odlet z Prahy v poledních hodinách do Paříže, transfer z letiště, odjezd na ubytování, krátký odpočinek, okružní jízda městem s průvodcem k připomenutí nejvýznamnějších pařížských monumentů a bulvárů - Champs Elysées, Vítězný oblouk, Trocadero, Eiffelova věž, Louvre, radnice, katedrála Notre Dame..., volno, návrat do hotelu, fakultativně večeře.
 

2. den: Po snídani odjezd do Tours - města umění a historie, univerzitní metropole na Loiře, bývalé hlavní město Francie - prohlídka historického jádra s průvodcem, volno. Odjezd do města Saumur - nazývaného "perla Anjou", proslulého pohádkovým zámkem, jezdeckou školou a šumivým vínem, prohlídka historického jádra města na Loiře s průvodcem, volno, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
 

3. den: Po snídani odjezd do La Rochelle - návštěva města na břehu Atlantského oceánu, centrum obchodu, prohlídka starého přístavu se strážními věžemi, volno. Odjezd na ostrov Ile de Ré, průjezd "bílým ostrovem" s křídovými útesy a písečnými dunami do hlavního městečka St. Martin de Ré, individuální volno k prohlídkám a návštěvám mnoha vyhlášených rybích restaurací, nákupům... Odjezd na ubytování do oblasti Bordeaux, fakultativně večeře.
 

4. den: Po snídani odjezd na prohlídku Bordeaux (UNESCO) - 5. největší město Francie, významný přístav s pompézním městským jádrem z 18. století, okružní jízda a pěší prohlídka centra města - divadlo, burzovní palác, zámek, volno. Odpoledne odjezd do Saint - Émilion k návštěvě nádherné středověké vesničky uprostřed vinařské oblasti, která je na seznamu světového dědictví UNESCO, ležící na Svatojakubské cestě, prohlídka místních atraktivit zakončená ochutnávkou místních vín. Návrat na ubytování, fakultativně večeře.
 

5. den: Po snídani odjezd k oceánu na Stříbrné pobřeží, návštěva 115 m vysoké Dune du Pilat - nejvyšší evropská písečná duna, proslulá Arcachonská zátoka s nádhernými plážemi a rybářskými vesničkami, příp. možnost koupání. Návrat podél Route des Chateaux du Médoc s nádhernými vesnicemi a zámečky, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
 

6. den: Po snídani odjezd do Cognacu - zastávka v městečku s nejlepším lihovarem Cognac Otard v zámku z 15. století - prohlídka zámku s ochutnávkou koňaku. Odjezd do Poitiers - návštěva správního střediska kraje Poitou-Charentes s bohatým architektonickým dědictvím v historickém jádru - pěší prohlídka centra s malebnými uličkami mezi mnoha románskými domy, nejstarší kostel ve Francii - baptisterium sv. Jana ze 4. stol., kostel Notre Dame la Grande ze 12. stol., katedrála sv. Petra, justiční palác..., volno, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
 

7. den: Po snídani odjezd do Paříže, v odpoledních hodinách dojezd na ubytování, volno, fakultativně večeře. V podvečerních hodinách výlet lodí po Seině, návštěva kabaretu Paradis Latin, návrat do hotelu.
 

8. den: Po snídani odjezd do centra města, individuální volno, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000