crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Alsaská pohádka o víně

Poznávací zájezdy, Francie

Alsasko leží v samém srdci západoevropské civilizace. Milovníci umění a architektury ocení okouzlující středověká města, vyznavači dobrého vína a sýrů si přijdou na své "na vinařské cestě" a turista se potěší krajinou se všudypřítomnými čápy a zdolá Grand Ballon,...

Konečná cena za osobu od: 7 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Alsasko leží v samém srdci západoevropské civilizace. Milovníci umění a architektury ocení okouzlující středověká města, vyznavači dobrého vína a sýrů si přijdou na své "na vinařské cestě" a turista se potěší krajinou se všudypřítomnými čápy a zdolá Grand Ballon, nejvyšší horu Vogéz.

Program zájezdu:
1.den (čt): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, transfer přes SRN.


2.den (pá): Město THANN s gotickou katedrálou, skvost Alsaska, vyhlídková cesta na GRAND BALLON (1.424 m), nejvyšší vrchol Vogéz, turistika kolem jezer Lac Blanc a Lac Noir, možnost večerní návštěvy Colmaru, hrázděné domy a čtvrť "Malé Benátky".


3.den (so): Riquewihr, nejkrásnější ves na Route des Vins, cestičky mezi vinohrady,Ribeauvillé, půvabné městečko na vinné stezce, hlavní město rieslingu, zříceniny tří hradů, Den trubačů, víno teče proudem z kašny, Eguisheim, opevněné městečko s hradem, klášterní sýpkou, turistika a možnost ochutnávky vín grands crus a sýru münster, Turckheim, městečko čápů s nočním překvapením.


4.den (ne): HAUT-Koenigsbourg, impozantní hrad nad vesnicí St-Hippolyte, Obernai, město tradic, rodiště svaté Odile, patronky Alsaska, Štrasburk, "křižovatka Evropy" a sídlo Evropského parlamentu, katedrála Notre-Dame, pitoreskní čtvrť s kanály "Petite France", krytý most Ponts-Couverts, atmosféra nočního města, noční přejezd.


5.den (po): Návrat do Prahy v ranních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 2x ubytování v hotelu

Fakultativně:

* 2x snídaně (příplatek: 400 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000