crosssearch

Pohádkové zimní dobrodružství na polárním kruhu

Poznávací zájezdy, Finsko

Seznamte se s podmanivou krásou zimní Skandinávie. Přidejte se k těm, kteří už odhalili kouzlo Severu, a vydejte se třeba na polární kruh. Nemusíte být ani milovníci bílé stopy, sjezdovek či mrazu. Pobyt v hotelu s bazénem a saunou nebo ve stylově vytápěných srubech s vlastní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
odlet z Prahy přes Helsinky do Rovaniemi. Transfer do Iso Syöte. Nocleh.
2. den:
dopoledne výlet na sněžných skútrech do zasněžené divočiny. Na zamrzlém jezeře chytání ryb ve vyvrtané díře v ledu. Přestávka na kávu uvařenou nad ohněm. Návrat do střediska. Odpoledne možnost lyžování. Večer fakultativně jízda na sněžných skútrech s cílem pokusit se spatřit polární záři. Nocleh.
3. den:
snídaně. Husky safari – jízda se psím spřežením (12 km). Odpoledne fakultativně sněžnice, běžky nebo sjezdovky (fakultativně). Nocleh.
4. den:
snídaně. Po příjezdu na sobí farmu osedlání spřežení a projížďka tak, jak to zde dříve činili všichni. Fakultativně možnost objednat: jízdu autem na sněhu a ledu, další výlet na skútrech anebo cestu do Rovaniemi na polární kruh s cílem navštívit a přespat ve sněhovém hotelu (v ceně je prohlídka hotelu a večeře). Nocleh.
5. den:
po snídani odjezd do Rovaniemi, kde je možnost navštívit vesnici Santa Clause. Odpoledne odlet přes Helsinky do Prahy.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000