crosssearch

OKRUH FILIPÍNSKÝM LUZONEM

Poznávací zájezdy, Filipíny

11 dní letecky - za osmým divem světa Program zájezdu: 1. den ODLET Z PRAHY Sraz skupiny na letišti Praha - Ruzyně. Odlet do Manily. 2. den MANILA Snídaně v letadle. V odpoledních hodinách přílet do Manily, hlavního města Filipín. Transfer do hotelu, ubytování. 3....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

11 dní letecky - za osmým divem světa

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Sraz skupiny na letišti Praha - Ruzyně. Odlet do Manily.

2. den MANILA

Snídaně v letadle. V odpoledních hodinách přílet do Manily, hlavního města Filipín. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den MANILA

Snídaně. Dopolední prohlídka města. Poznáte pevnost Santiago, kostel sv. Augustina, obchodní čtvrť Makati, Forbes Park a hřbitov amerických vojáků. Poté se vydáte podél jezera Laguna de Bay na celodenní výlet k vodopádům Pagsanjan. V rámci tohoto výletu budete absolvovat asi dvouhodinový rafting na kánoích k úpatí vodopádu. Návrat v podvečer, nocleh.

4. den TARLAK - BAGUIO

Snídaně. Brzy ráno odjezd do severní části ostrova Luzon. Zastávka v Tarlaku k návštěvě jedné z největších zemědělských farem na Filipínách, proslulé zejména cukrovými plantážemi. Večerní příjezd do města Baguio, nazývaného také letní hlavní město i město květin. Večeře, nocleh.

5. den BAGUIO - MOUNT DATA

Snídaně. Prohlídka města a jeho dominanty letního prezidentského sídla. Návštěva tržiště. Odjezd po Hanselmově horské silnici, patřící k nejscéničtějším silnicím světa, divokou krajinou Centrální Kordillery. Příjezd k hoře Mount Data, u jejíhož vrcholu se nalézá hotel Mount Data Lodge. Večeře, nocleh.

6. den SAGADA

Snídaně. Odjezd do horského městečka Sagada, procházka po okolí s návštěvou jeskyní a pohřebních lokalit se zavěšenými rakvemi, kde domorodci uctívají duchy zemřelých, možnost výstupu na vrchol Ampacao s panoramatickým rozhledem po okolí. Nocleh v hotelu Mount Data Lodge.

7. den BONTOC - BANAUE

Snídaně. Přejezd do města Bontoc, které se rozkládá v nádherném hornatém terénu. Navštívíte a prohlédnete si místní folklórní muzeum. Poté trasa pokračuje do města Banaue, které se nachází ve výšce kolem 1.200 m. Rýžové terasy v okolí Banaue bývají nazývány osmým divem světa a trvalo více jak 2.000 let, než je příslušníci kmene Ifugao vybudovali. Dnes jsou na čestném místě světového dědictví UNESCO. Ubytování, večeře, nocleh.

8. den BANAUE

Snídaně. Výlet do nedaleké vesnice k prohlídce jedinečných rýžových teras. Navštívíte místní domorodé tržiště s možností výhodného nákupu řemeslných výrobků. Návrat do hotelu v Banaue, večeře, nocleh.

9. den BANAUE - MANILA

Snídaně. Odjezd z hor venkovskou krajinou do Manily. Příjezd do Manily, nocleh.

10. den MANILA - PRAHA

Snídaně. Volné dopoledne v Manile. Transfer na letiště. Odbavení, odlet do Prahy.

11. den PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000