crosssearch

Nejkrásnější Ostrovy Filipín

Poznávací zájezdy, Filipíny

Odlet z Prahy do Manily . 2.DEN - Přílet do Manily, hlavního města Filipín. Ubytování v KL Tower Makat. Večeře a setkání s místním průvodcem. 3.DEN - Půldenní výlet po Manile, odpolední odlet na souostroví Palawan, na letiště Puerto Princesa. Ubytování v hotelu The Legend...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis okruhu

1.DEN – Odlet z Prahy do Manily .

2.DEN – Přílet do Manily, hlavního města Filipín. Ubytování v KL Tower Makat. Večeře a setkání s místním průvodcem.

3.DEN – Půldenní výlet po Manile, odpolední odlet na souostroví Palawan, na letiště Puerto Princesa. Ubytování v hotelu The Legend Palawan.

4.DEN – Ranní výlet na lodi nádhernou krasovou jeskyní proti proudu podzemní řeky několik kilometrů do nitra země. Po obědě, odjezd autobusem na sever ostrova - El Nido. Ubytování v rezortu El Nido Cove.

5.DEN – Výlet lodí po ostrovech Miniloc Island, Simisu Island a Commando Beach. Šnorchlování a koupání ve dvou lagunách.

6.DEN – Plavba, koupání a šnorchlování na Matiloc Island, Tapiutan Island a Secret Beach, kde je velká pravděpodobnost, že si zaplavete s mořskými želvami.

7.DEN – Odlet do Manily a dále na ostrov Bohol. Ubytování v Alona Tropical. Odpočinek a koupání.

8.DEN – Opravdová exotika – jedině tak se dá popsat božský filipínský ostrov Bohol. Navštívíte slavné Čokoládové kopce a při plavbě po tropické řece uprostřed pralesa uvidíte i nejmenší opičkou na světě – Nártouna, který je také symbolem Filipín. Čokoládové hory jsou neobvyklou geologickou formací – asi 1300 perfektně a souměrně tvarovaných kopečků, které v období sucha zhnědnou a získají doslova čokoládovou barvu.

9.DEN – Výlet lodí po okolních ostrovech, koupání a šnorchlování.   

10.DEN – Ranní cesta trajektem na ostrov Cebu. Ubytování v rezortu Costabella. Opočinek a koupání.  

11.DEN – Odpočinek. Možnost vodních sportů, rybaření a fakultativních výletů. 

12.DEN – Koupání a šnorchlování se žrakoky velrybími na Oslobu. Žraloci velrybí jsou určitě jeden z důvodů proč navštívit Filipíny a ačkoliv slovo žralok nahání strach, tak velrybí žralok není člověku nebezpečný, protože se živí planktonem a malými rybami.   Oslob je jediné místo na Filipínách, kde můžete vidět tyto žraloky celoročně a navíc na sto procent.

13.DEN – Ranní odlet na ostrov Boracay. Boracay nabízí vše, co si jen může plážový turista přát. Nádhernou pláž, super plavání, večerní neskutečnou zábavu, masáže na pláži a velký výběr restaurací. Po ubytování v hotelu nás čeká večerní výlet lodi při západu slunce.

14.DEN – Výlet lodí po ostrovech. Šnorcholování a koupání.

15.DEN – Odlet z Boracay do Manily a zpět do Prahy

16.DEN – přílet do Prahy

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Praha – Manila – Praha, místí přelety: Manila – Palawan – Manila – Bohol – Boracay – Manila, letištní taxy a další poplatky, dopravu dle programu, výlety, 13 nocí ve 3 – 4*hotelech, plná penze, Česky mluvící průvodce, místní průvodce

Příplatek

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATEK:

  • Jednolůžkový pokoj – 18 000 Kč

CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000