crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Krásy Jižních Filipín

Poznávací zájezdy, Filipíny

Bohol Beach Club nabízí klidné a pohodlné ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením na internet ve všech částech objektu, venkovní bazén, svěží zelenou zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci Bethel Guest House - nachází se v centru města Dumaguete, v blízkosti obchodů,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bohol Beach Club nabízí klidné a pohodlné ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením na internet ve všech částech objektu, venkovní bazén, svěží zelenou zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci

Bethel Guest House - nachází se v centru města Dumaguete, v blízkosti obchodů, restaurací a barů. 

Coco Grove Resort - Rezort vilkového typu, obklopený bujnou vegetací, nabízí velmi klidné prostředí ostrova Siguijor vhodné pro relaxaci na pláži. Korálový útes nabízí vhodné podmínky pro šnorchlování či potápění.

Sumilon Bluewater Resort - jediný rezort na ostrově nabízí 4* ubytování, WIFI, venkovní bazén. Nachází se přímo na pláži u korálového útesu. 

Popis okruhu

DEN 1: Odlet z Prahy na Filipíny

DEN 2: Přílet na ostrov Cebu, transfer trajektem na ostrov Bohol, ubytování v rezortu Bohol Beach Club. Bohol je na Filipínách jednou z nejžádanějších destinací s nádhernými plážemi, tropickými zahradami a skvělými podmínkami pro potápění a vodní sporty. Největší atrakcí ostrova jsou ale jistě Čokoládové kopce. Jedná se o víc jak tisíc souměrných kopců jeden vedle druhého, které se koncem období sucha zbarvují dohněda, a dávají tak kopcům čokoládovou barvu.

DEN 3: Po snídani, celodenní výlet do Čokoládových kopců. Čeká vás tu i plavba po řece Boholským pralesem a návštěva chovné stanice nejmenšího primáta na světě, nártouna filipínského. Během výletu navštívíte i kostel Baclayon, jež je postavený z korálového kamene. Ubytování a odpočinek v rezortu Bohol Beach Club.

DEN 4: Dopolední volný program, po obědě cesta trajektem do hlavního města provincie Negros Orienta – Dumaguete. Výlet po městě, kde mimo jiné uvidíte místní tržnici, universitu a katedrálu. Oběd v místní restauraci s mořskými plody. Odpolední transfer trajektem na ostrov Siquijor. Ubytování v rezortu Cocogrove Beach Resort.

DEN 5: Volný program.  Siquijor je malý hornatý ostrov a svými tvary nezapře sopečný původ . Na ostrově najdete bílé, prázdné pláže, ideální podmínky pro šnorchlováni a potápění. Tajuplnou pověst mu také dodávají horské vesničky, kde provozují svoji činnost šamani a léčitelé.

DEN 6: Po snídani, transfer trajektem zpět na Dumaguete a dále na ostrov Sumilon. Ubytování v rezortu Sumilon Bluewater Island Resort, jež je jediným hotelem na ostrově. Ostrov je ideální pro odpočinek, najdete tu přírodní lagunu, jeskyně, malé ostrůvky, krásné pláže a ideální podmínky pro vodní sporty.

DEN 7: Po snídani výlet lodí za žraloky velrybími. Každý den sem připlouvá hejno osmi až čtrnácti velrybích žraloků, se kterými můžete plavat a šnorchlovat a obdivovat tak tohoto největšího žraloka na světě.

8– 9. DEN: Odpočinek a volný program.

DEN 10: Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Cena zahrnuje

Letištní doprava Praha Cebu Praha, letištní poplatky, transfery, jízdenky na trajekty dle programu, výlety dle programu, Anglicky mluvící průvodce během transferů a výletů. Ubytování: 2 noci v Bohol Beach Club se snídaní, 1 noc v Bethel House se snídaní, 2 noci se snídaní v Coco Grove Resort, 4 nocí s polopenzí v Sumilon Bluewater Resort. 

Příplatek

Možnost extra ubytování v rezortu Bohol Beach Club před začátkem poznávacího zájezdu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000