crosssearch

Velký okruh Egyptem s návštěvou Sinaje

Poznávací zájezdy, Egypt

Sharm El Sheikh, Dahab, Svatá Kateřina, Mojžíšova Hora, Káhira, Karnak, Luxor. Odlet z Prahy do Sharm El Sheikh, transfer do střediska Dahab a ubytování v hotelu, volný program s možností koupání, večeře, nocleh. Snídaně, volno s možností koupání nebo potápění v Dahabu,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sharm El Sheikh - Dahab - Svatá Kateřina - Mojžíšova Hora - Káhira - Karnak - Luxor

Program:

1.den: Odlet z Prahy do Sharm El Sheikh, transfer do střediska Dahab a ubytování v hotelu, volný program s možností koupání, večeře, nocleh.

2.den: Snídaně, volno s možností koupání nebo potápění v Dahabu, večeře. V nočních hodinách odjezd ke klášteru Svaté Kateřiny.

3.den: V časných ranních hodinách příjezd ke klášteru Svaté Kateřiny, prohlídka Mojžíšovy hory, snídaně v restauraci. V dopoledních hodinách prohlídka kláštera. Odjezd autokarem do Káhiry, ubytování a individuální volno, večeře a nocleh.

4.den: Snídaně, možnost fakultativní prohlídky Egyptského muzea, Citadely a návštěva velkého bazaru Khan El Khalily, večeře a odjezd vlakem 1. třídy do Luxoru (poskytnutí lůžka ve vlaku za příplatek).

5.den: Příjezd do Luxoru, ubytování v hotelu a snídaně, prohlídka chrámů v Luxoru a Karnaku, večeře a nocleh v hotelu.

6.den: Po snídani je na programu prohlídka chrámu královny Hatšepsovet, návštěva Údolí králů, Memnonových kolosů, alabastrové dílny, volný čas k prohlídce bazaru v Luxoru. Večeře a odjezd vlakem 1. třídy zpět do Káhiry (lůžko za příplatek).

7.den: Příjezd do hlavního města Egypta - ­Káhiry, ubytování, snídaně, volno k prohlídce města, večeře a nocleh v hotelu.

8.den: Po snídani odjezd k celodenní prohlídce pyramid v Gíze, Sfingy a pyramidového pole v Sakkaře, návštěva manufaktury na výrobu papyru a parfémů. V odpoledních hodinách odjezd autokarem zpět do letoviska Sharm El Sheikh, ubytování, večeře a nocleh v hotelu.

9. - 10. den: Volno s možností koupání nebo potápění v atraktivním středisku Sharm El Sheikh, polopenze. Možnost účasti na fakult. výletu do přírodní rezervace Ras Mohamed, která nabízí výborné podmínky pro potápění.

11.den: Transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000