crosssearch

Velikonoce v Jeruzalémě

Poznávací zájezdy, Egypt

15 denní poznávací zájezd - odlet Praha. Využijte jedinečné nabídky a prožijte Velikonoční svátky přímo ve Svaté zemi, kde se narodil, byl ukřižován a vzkříšen Ježíš Kristus. Navštivte s námi nejúchvatnější památky této biblické země a mystického Jeruzaléma, mezi něž patří Zeď...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

15 denní poznávací zájezd

Využijte jedinečné nabídky a prožijte Velikonoční svátky přímo ve Svaté zemi, kde se narodil, byl ukřižován a vzkříšen Ježíš Kristus. Navštivte s námi nejúchvatnější památky této biblické země a mystického Jeruzaléma, mezi něž patří Zeď nářků, prostory Skalního Chrámu, mešita Al Aksá, židovská čtvrť, Chrám Svatého hrobu, Křížová cesta a mnoho dalších. Poznejte s námi v doprovodu česky hovořícího průvodce jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru Jeruzaléma.

Program zájezdu

1.den: Praha - Taba
Odlet z Prahy do Taby.

2. - 5.den: Taba
Volný program v Tabě ve 4* hotelu s polopenzí.

6.den: Ejlat - Jeruzalém - Mrtvé moře
V ranních hodinách odjezd do Jeruzaléma. Cestou panoramatická projížďka nejjižnějším městem Izraele Ejlatem, transfer do oblasti Ein Bokek návštěva spojená podle časových možností s koupáním v Mrtvém moři, dále transfer do Jeruzaléma, ubytování v hotelu kategorie 3*, večeře.

7.den: Jeruzalém
Snídaně, fakultativně celodenní návštěva Olivetské hory, Zdi nářků, prohlídka mešity Al Aksá, návštěva Skalního Chrámu a židovské čtvrti v doprovodu česky hovořícího delegáta. Večeře v hotelu.

8.den: Jeruzalém
S nídaně, volný program, fakultativně možnost s českým průvodcem navštívit město Tel Aviv, starobylé přístavní město Jaffa, archeologickou oblast u města Caesarea, třetí největší město Izraele Haifa a pohled na svatyni Bahai Shrine nacházející se v zahradách poblíž Haify. Večeře v hotelu.

9.den: Jeruzalém
Snídaně, volný program, fakultativně možnost s českým průvodcem navštívit významné poutní místo - starobylé město Nazareth, kde bylo Panně Marii zvěstováno narození Ježíše Krista, dále Kostel Zvěstování, návštěva města Tiberias a obce Capernaum se zříceninou staré Synagogoy a oblast Tabgha. Večeře v hotelu (cena tohoto fakultativního výletu je 125 USD na osobu).

10.den: Taba
Snídaně, volný program, v odpoledních hodinách transfer do Taby.

11. - 14.den: Taba
Volný program v Tabě ve 4* hotelu s polopenzí.

15.den: Taba - Praha
Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000