crosssearch

Tutanchamon 4

Poznávací zájezdy, Egypt

8 dnů, odlet z Prahy, Brna a Ostravy Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů, návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid, Sfingy a Egyptského muzea. Úterý: - odlet z ČR, přílet do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování Středa: - brzy ráno...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

8 dnů, odlet z Prahy, Brna a Ostravy

Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů, návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid, Sfingy a Egyptského muzea.

Úterý:

- odlet z ČR, přílet do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování

Středa:

- brzy ráno odjezd do Asuánu, po příjezdu navštívíte chrám Philae. Po prohlídce nalodění, večeře a nocleh.

Čtvrtek:

- snídaně, plavba do Kom Ombo, prohlídka chrámu. Poté pokračování plavby do Edfu, prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi, poté pokračování plavby do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

Pátek:

- tento den navštívíte Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, zastavíte se i u Memnonových kolosů a v dílně na výrobu alabastru. V podvečerních hodinách navštívíte chrám v Luxoru

a budete si jej moci prohlédnout za fascinujícího večerního osvětlení.

Sobota:

- po snídani prohlídka chrámu v Karnaku, večer odjezd vlakem do Káhiry.

Neděle:

- tento den navštívíte Egyptské muzeum, areál Velkých pyramid v Gíze, Sfingu a přilehlé chrámy. Rovněž budete mít možnost navštívit výrobnu papyru a vidět tak jeho tradiční zpracování. Po prohlídkách transfer do hotelu, ubytování a večeře.

Pondělí:

- po snídani odjezd do oblasti Hurghady, po příjezdu ubytování a pobyt u Rudého moře.

Úterý:

- snídaně, transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do ČR.

V ceně je zahrnuto:

Letecká doprava, 2 noci v hotelu s polopenzí (v případě okruhu Tutanchamon 3 ve 3* hotelu; v případě okruhu Tutanchamon 4 ve 4* hotelu, v případě okruhu Tutanchamon 5 v 5* hotelu), 3 noci s plnou penzí na lodi 4*, 1 noc s polopenzí v Káhiře ve 4* hotelu, 1 noc ve vlaku, obědový balíček při přesunu z Hurghady do Asuánu, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, místní průvodce, transfery klimatizovaným autobusem, prohlídky dle programu včetně vstupů, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně není zahrnuto:

letištní a bezpečnostní taxa včetně pozemních služeb v Egyptě

a poplatku za vízum (dospělá osoba či dítě s vlastním pasem

2 440 Kč, dítě zapsané v pase rodičů 2 070 Kč), povinný příplatek za cestovní pojištění, palivový příplatek dle aktuální situace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000