crosssearch

Sachmet - Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře

Poznávací zájezdy, Egypt

Hurghada, Káhira (fakult.), Assuán, plavba po Nilu, Abu Simbel (fakult.), Kom Ombo, Edfu, Luxor, Karnak, Hurghada

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Hurghada o Káhira (fakult.) o Assuán o plavba po Nilu o Abu Simbel (fakult.) o Kom Ombo o Edfu o Luxor o Karnak o Hurghada

Program zájezdu

1.den:
odlet do Hurghady. Po příletu a vyřízení nezbytných celních formalit následuje trasnfer do 3* hotelu v Hurghadě (s polopenzí; za příplatek možnost ubytování v 4* hotelu s polopenzí či s all inclusive). Individuální volno s možností koupání v Rudém moři, nákupů suvenýrů, večerní zábavy v známém a oblíbeném letovisku. Večeře a nocleh.

2.den:
snídaně, volný den ve vyhlášeném egyptském letovisku Hurghada. Fakultativně možnost podniknout celodenní výlet do Káhiry - hlavního města Egypta a tzv. ,,matky světa" (návštěva Egyptského muzea, pyramid a Sfi ngy v Gíze, institutu papyru a galerie esencí, oběd a vstupy v ceně). Večeře a nocleh v Hurghadě.

3.den:
časně ráno odjezd autokarem do Assuánu k nalodění na 4* říční loď (plavba s plnou penzí). Po obědě započne putování Nilem prohlídkou chrámu na ostrově Philae (komplex je zasvěcený bohyni Eset a jedná se o legendární turistickou atrakci). Odpoledne individuální volno, večeře a nocleh na lodi.

4.den:
snídaně a dopolední individuální volno na lodi. Fakultativně možnost zúčastnit se výletu k Abu Simbel. Odpoledne poplujete dále ve směru Kom Ombo. Večeře a nocleh na lodi.

5.den:
po snídani se vydáte na prohlídku slavných chrámů v Kom Ombo. Po návratu oběd a pokračování v plavbě do Edfu a následná návštěva slavného chrámého komplexu na západním břehu Nilu (chrám zasvěcený bohu Horovi s velkým nádvořím, sloupovými, knihovnou...). Po návratu na loď poplujete ve směru Luxor. Večeře a nocleh na lodi.

6.den:
snídani na palubě lodi následuje ukončení plavby a návštěva chrámu královny Hatšepsovet, Údolí králů, Memnonových kolosů a alabastrové dílny. Po obědě vás pak čekají slavné chrámy v Luxoru a Karnaku. Po dokončení prohlídek transfer do Hurghady na večeři a nocleh.

7.den:
snídaně a celodenní volno určené k relaxaci, odpočinku či nákupům v letovisku Hurghada. Večeře a nocleh.

8.den:
dle letového řádu transfer na letiště a návrat zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000