crosssearch

Ramses - To nej z Egypta s plavbou po Nilu a návštěvu pyramid

Poznávací zájezdy, Egypt

Hurghada, Káhira, Luxor, Karnak, Edfu, Kom Ombo, Assuán, Abu Simbel (fakult.), Hurghada

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Hurghada o Káhira o Luxor o Karnak o Edfu o Kom Ombo o Assuán o Abu Simbel (fakult.) o Hurghada

Program zájezdu

1.den:
odlet do Hurghady. Po příletu a vyřízení vstupních formalit následuje transfer do hotelu a ubytování. Individuální volný čas v 3* hotelu v oblíbeném letovisku Hurghada, s možností koupání aj. vodních sportů, nákupů apod. Večeře a nocleh.

2.den:
časně ráno odjezd do Káhiry (snídaně formou balíčku). Uvidíte pyramidy v Gíze, Sfi ngu, institut na výrobu papyru a místní parfumerii. Večeře (v ceně zahrnut oběd nebo večeře s ohledem na časové možnosti) v restauraci a transfer na nádraží. Odjezd vlakem do Luxoru (sedadlová úprava vozu, lůžková třída za příplatek).

3.den:
příjezd do Luxoru. Následuje nalodění na 4* loď, kterou vyplujete na plavbu po životadárné řece Nil (plavba s plnou penzí). Dopolední volno. Po obědě se vydáte prozkoumávat taje světoznámých chrámů v Luxoru a v Karnaku. Návrat na loď, večeře a nocleh.

4.den:
po snídani se vypravíte za dalšími slavnými monumenty a památkami - prohlédnete si chrám královny Hatšepsovet, návštívíte Údolí králů, Memnonovy kolosy či alabastrovou dílnu. Poté návrat na vaši loď, oběd a volno na odpočinek a relaxaci. Večeře a nocleh na lodi.

5.den:
časně ráno poplujete ve směru do Edfu. Po snídani se pak vydáte na návštěvu Horova chrámu v Edfu, který patří k těm nejdokonaleji zachovalým. Návrat na loď a oběd. V odpoledních hodinách plavba pokračuje ve směru Kom Ombo. Večeře a nocleh na lodi.

6.den:
snídaně a odjezd na k návštěvě majestátních chrámů v Kom Ombo. Po návratu na loď se vydáte na poslední část plavby. Večeře a nocleh na palubě lodi.

7.den:
po snídani fakultativně možnost autokarového výletu ke světoznámým chrámům v Abu Simbel (Velký chrám Ramesse II. a Hathořin chrám) a chrámu Isis ve Philae. Ukončení plavby, vylodění a autokarový transfer zpět do Hurghady. Večeře a nocleh v 3* hotelu v Hurghadě.

8.den:
snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a návrat zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000