crosssearch

12 denní poznávací zájezd z Marsa Alam, 7 denní plavba po Nilu s programem All inclusive a návštěvou přilehlých památek spojená s odpočinkem u Rudého moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

12 denní poznávací zájezd z Marsa Alam, 7 denní plavba po Nilu s programem All inclusive a návštěvou přilehlých památek spojená s odpočinkem u Rudého moře.

Program zájezdu

Neděle
Odlet z České republiky, přílet do Marsa Alam, transfer do hotelu 4*, ubytování.

Pondělí
Brzy ráno odjezd do Asuánu, oběd na lodi. Tento den navštívíte chrám Philae a budete si moci prohlédnout nedokončený obelisk královny Hatšepsut, večeře a nocleh na lodi v Asuánu.

Úterý
Snídaně na lodi. Individuální program, dopoledne fakultativně možnost návštěvy skalních chrámu Abu Simbel nebo Velké Ausánské přehrady, chrámu Kalabša a núbijské venice. Oběd na lodi. Odpoledne následuje romantická plavba felukou po Nilu. Plavba do Kom Ombo. Den zakončíte večeří a noclehem na lodi.

Středa
Snídaně na lodi. Prohlídka chrámu v Kom Ombo zasvěcenému dvěma bohům - Sobekovi a Horovi, oběd na lodi a plavba přes Edfu do Esny. Večer individuální program. Večeře na lodi.

Čtvrtek
Snídaně na lodi. Dopoledne plavba do Luxoru. Oběd na lodi. Odpoledne prohlídka chrámu v Luxoru a Karnaku. Večeře a nocleh na lodi v Luxoru.

Pátek
Po snídani návštěva Údolí králu a královen, chrámu královny Hatšepsut. Po nalodění oběd. Odpoledne možnost fakultativně okruh Luxorem. Večeře a nocleh na lodi v Luxoru.

Sobota
Individuální program či fakultativní výlet v časných ranních hodinách let balónem nad Luxorem, chrám Medinat Habu, Deir El Medina. Oběd na lodi a plavba do Edfu. Večeře a nocleh na lodi.

Neděle
Po snídani na lodi prohlídka chrámu v Edfu. Plavba do Kom Ombo, oběd na lodi. Individuální program. Večeře a nocleh na lodi v Asuánu.

Pondělí
Snídaně na lodi, individuální program. Oběd na lodi. V odpoledních hodinách odjezd do oblasti Marsa Alam, ubytování v hotelu 4*, večeře, nocleh.

Úterý - Středa
Volné dny u Rudého moře v hotelu 4*, možnost využít fakultativní výlety.

Čtvrtek
Snídaně, transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto

Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování a stravování dle programu. 7 nocí v hotelu v Marsa Alam All inclusive v případě okruhu 4* ve 4* hotelu, 7 nocí s All inclusive na lodi 5*, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce*, místní průvodce, transfery autobusem, prohlídky dle programu včetně vstupů, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona c. 159/99 Sb.

All inclusive na lodi: 12:00–24:00, zahrnuje snídaně a obědy formou bufetu, večeře formou bufetu nebo servírované, neomezené množství rozlévaných místních nealkoholických nápojů (postmixové nápoje, voda, filtrovaná káva, čaj, espreso) a alkoholických nápojů (pivo, vodka, whisky, ouzo, rum,gin, tequila). Lze čerpat v místech a časech určených managementem lodi.

V ceně není zahrnuto

Doporučený příplatek za cestovní pojištění (podrobnosti o pojištění naleznete v popisu destinace), vstupní vízum (cestovní kancelář Vám zajistí vstupní vízum na požádání a za poplatek 450 Kč/osoba s vlastním pasem), fakultativní služby, doporučené bakšišné.

Minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce

Důležitá upozornění

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na drobné odchylky od programu vypsaných poznávacích zájezdů. Upozorňujeme na skutečnost, že programy popsané u jednotlivých zájezdů jsou orientační. Harmonogram prohlídek, zejména při plavbě po Nilu může být aktuálně změněn a závisí i na organizaci lodního provozu na Nilu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000