crosssearch

Poznávací zájezd - Osiris

Poznávací zájezdy, Egypt

CK si vyhrazuje právo na drobné odchylky od plánovaného programu poznávacích zájezdů/plaveb. Upozorňujeme na skutečnost, že programy uvedené u jednotlivých okruhů/plaveb jsou orientační a harmonogram prohlídek, zejména při plavbě po Nilu, může být aktuálně změněn. Plavba na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

Poznávací zájezd 1
SOBOTA:Přílet do Marsa Alam, ubytování v hotelu.

Poznávací zájezd 2
NEDĚLE - ÚTERÝ:Volné dny v Marsa Alam.

Poznávací zájezd 3
STŘEDA:Brzy ráno transfer do Luxoru, oběd na lodi. Odpolední návštěva východního břehu: karnacký chrám a luxorský chrám. Večeře a nocleh.

Poznávací zájezd 4
ČTVRTEK:Po snídani návštěva západního břehu: údolí králů, chrám Hatšepsut, Memnónovy kolosy a oběd na lodi. Plavba do města Edfu, večeře a nocleh na lodi.

Poznávací zájezd 5
PÁTEK:Snídaně, plavba do města Kom Ombo, oběd na lodi. Odpolední návštěva chrámu Kom Ombo. Plavba do města Asuán, večeře a nocleh na lodi.

Poznávací zájezd 6
SOBOTA:Po snídani návštěva chrámu Philae a Asuánské přehrady. Po obědě na lodi následuje odpolední transfer do Marsa Alam a ubytování v hotelu. Večeře, volný program.

Poznávací zájezd 7
NEDĚLE - ÚTERÝ:Volné dny v Marsa Alam.

Poznávací zájezd 8
STŘEDA:Transfer z hotelu na letiště k odletu do Prahy.

V CENĚ POZNÁVACÍHO OKRUHU JE ZAHRNUTO

Letenka tam a zpět Transfer z/na letiště Transfery Marsa Alam/Asuán a Luxor/ Marsa Alam 4 noci na 5* lodi s plnou penzí 7 nocí ve 4* hotelu v Marsa Alam s all inclusive. CK si vyhrazuje právo na změnu hotelu. Balíček vstupů v průběhu plaveb

DŮLEŽITÉ INFORMACE CK si vyhrazuje právo na drobné odchylky od plánovaného programu poznávacích zájezdů/plaveb. Upozorňujeme na skutečnost, že programy uvedené u jednotlivých okruhů/plaveb jsou orientační a harmonogram prohlídek, zejména při plavbě po Nilu, může být aktuálně změněn. Plavba na výletních lodích může probíhat i v nočních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000