crosssearch

Poznávací zájezd - Memnon

Poznávací zájezdy, Egypt

CK si vyhrazuje právo na drobné odchylky od plánovaného programu poznávacích zájezdů/plaveb. Upozorňujeme na skutečnost, že programy uvedené u jednotlivých okruhů/plaveb jsou orientační a harmonogram prohlídek, zejména při plavbě po Nilu, může být aktuálně změněn. Plavba na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

Poznávací zájezd 1
STŘEDA:Přílet do Marsa Alam, ubytování v hotelu.

Poznávací zájezd 2
ČTVRTEK - PÁTEK:Volné dny v Marsa Alam.  

Poznávací zájezd 3
SOBOTA:Brzy ráno transfer do Asuánu, oběd na lodi, volné odpoledne. Večeře a nocleh.

Poznávací zájezd 4
NEDĚLE:Po snídani návštěva chrámu Philae a Asuánské přehrady, oběd na lodi. Plavba do města Kom Ombo a odpolední  návštěva místního chrámu. Plavba do města Esna, večeře a nocleh na lodi.

Poznávací zájezd 5
PONDĚLÍ:Plavba do města Luxor a volný den na lodi. Večeře a nocleh na lodi.

Poznávací zájezd 6
ÚTERÝ:Po snídani návštěva západního břehu: údolí králů, chrám Hatšepsut, Memnónovy kolosy. Po obědě na lodi návštěva luxorského chrámu na východním břehu. Večeře a nocleh na lodi.

Poznávací zájezd 7
STŘEDA:Po snídani návštěva karnackého chrámu na východním břehu. Po obědě na lodi následuje odpolední transfer do Marsa Alam a ubytování v hotelu. Večeře, volný program.

Poznávací zájezd 8
ČTVRTEK - PÁTEK:Volné dny v Marsa Alam.

Poznávací zájezd 9
SOBOTA:Transfer z hotelu na letiště k odletu do Prahy.

V CENĚ POZNÁVACÍHO OKRUHU JE ZAHRNUTO

Letenka tam a zpět Transfer z/na letiště Transfery Marsa Alam/Asuán a Luxor/ Marsa Alam 4 noci na 5* lodi s plnou penzí 6 nocí ve 4* hotelu v Marsa Alam s all inclusive. CK si vyhrazuje právo na změnu hotelu. Balíček vstupů v průběhu plaveb.

DŮLEŽITÉ INFORMACE CK si vyhrazuje právo na drobné odchylky od plánovaného programu poznávacích zájezdů/plaveb. Upozorňujeme na skutečnost, že programy uvedené u jednotlivých okruhů/plaveb jsou orientační a harmonogram prohlídek, zejména při plavbě po Nilu, může být aktuálně změněn. Plavba na výletních lodích může probíhat i v nočních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000