crosssearch

Nefertiti Special 5

Poznávací zájezdy, Egypt

15 dnů, odlet z Prahy, Brna a Ostravy Prodloužená plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů; návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid, Sfingy a Egyptského muzea, prohlídka Alexandrie, to vše spojené s odpočinkem u Rudého moře. V průběhu zájezdu můžete...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

15 dnů, odlet z Prahy, Brna a Ostravy

Prodloužená plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů; návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid, Sfingy a Egyptského muzea, prohlídka Alexandrie, to vše spojené s odpočinkem u Rudého moře. V průběhu zájezdu můžete navštívit

i jednu z nejatraktivnějších lokalit Egypta - skalní chrámy v Abu Simbel.

Úterý:

- odlet z ČR, přílet do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování

Středa:

- volný den u Rudého moře.

Čtvrtek:

- volný den u Rudého moře.

Pátek:

- volný den u Rudého moře.

Sobota:

- brzy ráno odjezd do Luxoru, po příjezdu oběd na lodi. Odpoledne prohlídka východního břehu Théb - chrámy v Karnaku a Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

Neděle:

- po snídani uvidíte Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, zastavíte se u Memnonových kolosů a dílně na výrobu alabastru. Poté pojedete do Údolí královen, kde můžete obdivovat nádhernou zachovalou výzdobu hrobek královen. Po obědě plavba proti proudu Nilu, večeře a nocleh na lodi.

Pondělí:

- dopoledne návštěva chrámu v Edfu zasvěceného bohu Horovi. Po obědě pokračování plavby do Kom Ombo, prohlídka chrámu, pokračování plavby do Asuánu. Večeře a nocleh na lodi.

Úterý:

- dopoledne volný program, fakultativně možnost návštěvy skalních chrámů v Abou Simbel. Po návratu na loď oběd a odpoledne prohlídka chrámu Philae. V podvečer romantická projížďka felukou, během které budete moci pozorovat nádherná panoramata Asuánu při západu slunce.

Středa:

- volný program v Asuánu, možnost fakultativních výletů. Ve večerních hodinách odjezd vlakem do Káhiry.

Čtvrtek:

- tento den navštívíte Egyptské muzeum, areál Velkých pyramid v Gíze; Sfingu a přilehlé chrámy. Rovněž budete mít možnost navštívit výrobnu papyru a vidět tak jeho tradiční zpracování. Po prohlídkách transfer do hotelu, ubytování a večeře.

Pátek:

- volný den, možnost fakultativních výletů.

Sobota:

- po snídani odjezd do Alexandrie, druhého největšího města Egypta. Během své návštěvy uvidíte Řecko - římské muzeum, amfiteátr, katakomby, pevnost a palác Al Montazah s jeho nádhernými zahradami. Návrat do Káhiry a přenocování.

Neděle:

- odjezd do Hurghady, ubytování a nocleh.

Pondělí:

- volný den u Rudého moře.

Úterý:

- snídaně; transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do ČR

V ceně je zahrnuto:

Letecká doprava; 6 nocí v hotelu s polopenzí (v případě okruhu Nefertiti Special 3 ve 3* hotelu, v případě okruhu Nefertiti Special 4 ve 4* hotelu, v případě Nefertiti Special 5 v hotelu 5*); 4 noci

s plnou penzí na lodi 4*, 3 noci v Káhiře, 1 noc ve vlaku, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, místní průvodce, transfery klimatizovaným autobusem, prohlídky dle programu včetně vstupů, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně není zahrnuto:

letištní a bezpečnostní taxa včetně pozemních služeb v Egyptě a poplatku za vyřízení víza (dospělá osoba či dítě s vlastním pasem 2 440 Kč; dítě zapsané v pase rodičů 2 070 Kč); povinný příplatek za cestovní pojištění, palivový příplatek dle aktuální situace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000