crosssearch

Nechbet - velké putování Egyptem

Poznávací zájezdy, Egypt

Hurghada o Luxor o Karnak o Edfu o Kom Ombo o Philae o Abu Simbel o Amada o Wadi El Seboua o Káhira o (Sakkara) o Hurghada. Odlet do Hurghady. Po příletu a vyřízení nezbytných celních formalit následuje transfer do hotelu na ubytování, večeře a nocleh. Volný den s polopenzí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Hurghada o Luxor o Karnak o Edfu o Kom Ombo o Philae o Abu Simbel o Amada o Wadi El Seboua o Káhira o (Sakkara) o Hurghada

Program:

1. den: odlet do Hurghady. Po příletu a vyřízení nezbytných celních formalit následuje transfer do hotelu na ubytování, večeře a nocleh.

2. den: volný den s polopenzí v Hurghadě.

3. den: v časných ranních hodinách (snídaně v balíčku) transfer autokarem do Luxoru, návštěva chrámu královny Hatšepsovet, Údolí králů, Memnonových kolosů a dílny na zpracování alabastru. Následuje ubytování v hotelu v Luxoru, oběd a v odpoledních hodinách návštěva chrámu v Luxoru. Večeře a nocleh.

4. den: po snídani individuální volno, možnost fakultativního výletu do Dendery a Abydosu. Nalodění na říční loď, prohlídka chrámu v Karnaku, večeře a nocleh na lodi.

5. den: po snídani plavba do Edfu, oběd a návštěva místního chrámu. V odpoledních hodinách plavba do Kom Ombo, večeře a nocleh.

6. den: po snídani následuje prohlídka chrámu v Kom Ombo a poté plavba do Asuánu, večeře a nocleh.

7. den: snídaně a poté prohlídka chrámu ve Philae, oběd. Po obědě možnost odpočinku a individuální volno, popřípadě možnost využití fakultativního výletu k nedokončenému obelisku, k hrázi Velké přehrady, případně návštěva Núbijského muzea a vesnice. Večeře a nocleh.

8. den: v časných ranních hodinách (snídaně v balíčku) vylodění a transfer klimatizovaným autokarem do Abu Simbelu. Následuje opět nalodění, návštěva chrámu v Abu B, večeře a nocleh.

9. den: plavba k pevnosti Kasr Ibrim a prohlídka z lodě, poté plavba do Amady. Následuje prohlídka chrámu v Amadě, Ed Deiru a hrobky Penuta, poté plavba do Wadi El Sebouny. Zde vás čeká návštěva místního chrámu, poté chrámů El Dakka a Mehraka. Návrat na loď, večeře a nocleh.

10. den: snídaně a plavba do Asuánu, návštěva chrámů Kalabsha a Beit El Wali, poté Kiosku Ketassa, večeře a nocleh.

11. den: po snídani následuje vylodění a cesta vlakem 1. třídy (polohovatelná sedadla) do Káhiry.

12. den: po příjezdu do Káhiry ubytování a snídaně. Půldenní výlet k pyramidám v Gíze, Sfinga, institut na výrobu papyrusu a parfumérie. Po obědě volno a odpočinek, možnost využití fakultativního výletu do Sakkary. Večeře a nocleh.

13. den: po snídani uvolnění ubytování, návštěva Egyptologického muzea, Citadely, Alabastrové mešity a staré Káhiry. V pozdních odpoledních hodinách transfer klimatizovaným autokarem do Hurghady, ubytování, večeře a nocleh.

14. den: volný den s polopenzí v Hurghadě. 15. den: snídaně, uvolnění pokojů a transfer na letiště v Hurghadě k odletu zpět.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000