crosssearch

Káhira - Dubaj

Poznávací zájezdy, Egypt

Uvidíte a zažijete pyramidy, starou křesťanskou i muslimskou Káhiru, supermoderní Dubaj. V ceně programu veškeré transfery privátním klimatizovaným vozem, vlastní odborný anglicky mluvící průvodce při programu, ubytování se snídaní.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Uvidíte a zažijete pyramidy, starou křesťanskou i muslimskou Káhiru, supermoderní Dubaj

V ceně programu: veškeré transfery privátním klimatizovaným vozem, vlastní odborný anglicky mluvící průvodce při programu v Egyptě, 3x ubytování se snídaní v Káhiře a 4/7x ubytování se snídaní v Dubaji, vstupy v Káhiře, česky mluvící delegát v Dubaji, zpáteční letenka z Vídně vč. let. tax

Cena nezahrnuje: víza do Egypta a Emirátů

Program

1. den Přílet do egyptské Káhiry ve večerních hodinách. Na letišti budete očekáváni partnerskou CK, která vám zajistí transfer klimatizovaným vozem do hotelu (standard - Tiba Pyramids Hotel *** / superior - Grand Pyramids Hotel ****), asistence při check-in.

2. den - Káhira Po snídani vás vyzvedne odborný anglicky mluvící průvodce a pojedete si s ním prohlédnout Velké pyramidy v Gize vč. Sfingy. Transfer zpět do hotelu.

3. den - Káhira Po snídani vás opět vyzvedne oborný anglicky mluvící průvodce, transfer klimatizovaným vozem do staré části Káhiry. Prohlídka jeho islámské i koptské části.

4. den Snídaně v hotelu, transfer klimatizovaným vozem na letiště. Odlet z Káhiry do Dubaje. Transfer do hotelu v centru Dubaje - Citymax Bur Dubai ***, ubytování.

5.-7. den - Dubaj Individuální program v Dubaji.

8. den Dopoledne check-out z hotelu, zavazadla zde lze uložit do odjezdu. Volný čas.

9. den Po půlnoci odjezd na letiště, odlet přes Káhiru do Vídně.

Min. počet účastníků: 2Max. počet osob na pokoji: 3 dosp.os. nebo 2 dosp.os. + 1 dítě do 12 let

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000