crosssearch

8 denní poznávací zájezd z Marsa Alam. Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů spojená s odpočinkem u Rudého moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

8 denní poznávací zájezd z Marsa Alam. Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů spojená s odpočinkem u Rudého moře.

Program zájezdu

Neděle:
Odlet z České republiky, přílet do Marsa Alam, transfer do hotelu, ubytování.
Pondělí:
Brzy ráno odjezd do Asuánu, po příjezdu navštívíte chrám Philae. Po prohlídce nalodění, večeře a nocleh.
Úterý:
Snídaně, prohlídka chrámu Kom Ombo, který je zasvěcen dvěma bohům - Sobekovi a Horovi. Následuje plavba do Edfu, prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi, poté pokračování plavby do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.
Středa:
Tento den navštívíte Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, zastavíte se i u Memnonových kolosů a v dílně na výrobu alabastru. V podvečerních hodinách navštívíte chrám v Luxoru a budete si jej moci prohlédnout za fascinujícího večerního osvětlení. Večeře a nocleh na lodi.
Čtvrtek:
Po snídani prohlídka chrámu v Karnaku, oběd na lodi. V odpoledních hodinách odjezd do oblasti Marsa Alam, ubytování v hotelu, večeře a nocleh.
Pátek - Sobota:
Volný den u Rudého moře.
Neděle:
Snídaně, transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto

Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování a stravování dle programu (4 noci v hotelu v Marsa Alam s all inclusive ve 4-5* hotelu, 3 noci s plnou penzí na lodi 4-5*, obědový balíček při přesunu z Marsa Alam do Asuánu), služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, místní průvodce, transfery autobusem, prohlídky dle programu včetně vstupů, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
Minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce.

V ceně není zahrnuto

Doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupní vízum (cestovní kancelář vám zajistí vstupní vízum na požádání a za poplatek 740 Kč/osoba s vlastním pasem), fakultativní služby, doporučené bakšišné.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000