crosssearch

Isis - Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře

Poznávací zájezdy, Egypt

Hurghada, plavba po Nilu, Luxor, Karnak, Edfu, Kom Ombo, Assuán, Abu Simbel (fakult.), Hurghada

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Hurghada o plavba po Nilu o Luxor o Karnak o Edfu o Kom Ombo o Assuán o Abu Simbel (fakult.) o Hurghada

Program zájezdu

1. den:
odlet do Hurghady. Po příletu transfer do Luxoru k nalodění na 4* loď po Nilu s plnou penzí. Po obědě započne vaše poznávání výletem k světově proslulým chrámům v Luxoru a Karnaku. Po prohlídkách návrat na loď na večeři a nocleh.

2. den:
po snídani se vydáte k chrámu královny Hatšepsovet, pokračovat budete prohlídkami v Údolí králů a zastávíte se u Memnonových kolosů. Návštívíte alabastrovou dílnu (ukázka zpracování a možnost nákupu). Návrat na loď, oběd a volný čas na relaxaci. Večeře a nocleh na palubě lodi.

3. den:
časně ráno plavba do Edfu. Po snídani další prohlídky - tentokrát vás bude čekat chrám v Edfu, zasvěcený bohu Horovi (jedná se o nejdokonaleji zachovalý egyptský chrám, jehož stavbu započal Ptolemaios III. v r. 237př. n. l. a dokončen byl za Ptolemaia XII. - otce Kleopatry). Následuje návrat na loď a oběd. Plavba bude pokračovat do Kom Ombo. Večeře a nocleh.

4. den:
po snídani se vypravíte na prohlídku chrámů v Kom Ombo (neobvyklý tím, že zde je vše uspořádáno zcela symetricky a ve dvojím provedení). Návrat na loď a pokračování na posledním úseku plavby - do Assuánu. Večeře a nocleh.

5. den:
snídaně, fakultativně návštěva slavného komplexu v Abu Simbel. Před vyloděním a ukončením plavby po životadárné řece Nil navštívíte ještě chrám ve Philae. Ukončení plavby a následný transfer zpět do letoviska Hurghada na ubytování v 3* hotelu s polopenzí (4* hotel s polopenzí či s all inclusive za příplatek), večeře a nocleh.

6.-7. den:
snídaně a individuální volno v Hurghadě (s polopenzí), které můžete využít k relaxu na zdejších plážích, ke koupání, potápění nebo využít jiných sportovních nebo zábavních možností.

8.den:
den: snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a návrat zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000