crosssearch

Hurghada Egyptské Chrámy Plavba Po Nilu

Poznávací zájezdy, Egypt

1. den: odlet Praha pravidelnou linkou ČSA v 21.40 hod.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den

odlet Praha pravidelnou linkou ČSA v 21.40 hod.

2. den

přílet Káhira, přímý transfer Hurghada, ubytování v hotelu 2* u Rudého moře (určeno programem, možný příplatek za kategorii 3* nebo 4*), volný den, večeře.

3. den

snídaně, v časných ranních hodinách transfer autobusem do Asuánu, výlet lodí na ostrov Philae, prohlídka chrámu, nalodění na nilský parník, večeře a nocleh na lodi.

4. den

snídaně, dle časových možností fakultativně výlet Abú Simbel (autobusem 77 USD, letecky 165 USD), oběd na lodi, plavba na Kom Ombo, prohlídka místního chrámu zasvěceného bohům Sobekovi a Harverovi, plavba na Edfu, večeře a nocleh na lodi.

5. den

snídaně, prohlídka chrámu Edfu zasvěceného bohu Horovi, plavba na Luxor, v rámci plavby oběd na lodi, odpoledne prohlídka chrámů Luxor a Karnak, večeře a nocleh na lodi.

6. den

snídaně, návštěva Údolí králů včetně prohlídky tří hrobek egyptských faraónů, Memnonových kolosů a chrámu královny Hatšepsovet, návštěva dílny na výrobu alabastru, transfer autobusem do Hurghady, ubytování v hotelu 2* (určeno programem, možný příplatek za kategorii 3* nebo 4*), večeře.

7. den

volný čas na pláži s možností fakultativních výletů.

8. den

snídaně, v ranních hodinách transfer autobusem do Káhiry, volný čas nebo možnost fakultativního výletu Káhira (45 USD) - velké pyramidy v Gíze, sfinga, Egyptské muzeum, ukázka výroby papyrů a parfémů - závěrečná večeře, transfer na letiště.

9. den

přílet Praha pravidelnou linkou ČSA v 6.30 hod.

Změna prog. vyhrazena, program se uskuteční při min. počtu 6 osob.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000