crosssearch

Horus 4 - Sunrise Le Jardin

Poznávací zájezdy, Egypt

15 denní poznávací zájezd. Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých památek; spojená s odpočinkem u Rudého moře. V ceně let balónem nad ranním Luxorem!

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

15 denní poznávací zájezd. Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých památek; spojená s odpočinkem u Rudého moře. V ceně let balónem nad ranním Luxorem!

Program zájezdu

Sobota Odlet z České republiky; přílet do Hurghady; transfer do hotelu Sunrise Le Jardin ****; ubytování.

Neděle Brzy ráno odjezd do Luxoru; nalodění; oběd. Plavba do města Esna; večeře a nocleh na lodi; pokračování plavby do Edfu.

Pondělí Po snídani návštěva chrámu zasvěceného bohu Horovi v Edfu. Plavba do Kom Ombo; oběd na palubě. Večer strávený v Asuánu. Večeře a nocleh na lodi.

Úterý Individuální program; fakultativně možnost návštěvy skalních chrámů Abu Simbel (dopoledne). Po návratu na loď oběd. Odpoledne možnost využít fakultativní výlet na Velkou Asuánskou přehradu a chrám Kalabša nebo fakultativní výlet do nubijské vesnice felukou. Večeře a nocleh na lodi.

Středa Tento den se projedete felukou po Nilu; navštívíte chrám Philae a nedokončený obelisk královny Hatšepsut ve staroegyptském lomu. Po obědě na lodi pokračování plavby do Kom Ombo; kde shlédnete chrám zasvěcený dvěma bohům - Sobekovi a Horovi. Den zakončíte plavbou do města Edfu s večeří a noclehem na lodi.

Čtvrtek Dopoledne plavba do Luxoru. Odpoledne volný program nebo možnost využití fakultativního výletu - prohlídka města Luxor. Večeře a nocleh na lodi.

Pátek Po snídani návštěva Údolí králu i Údolí královen; chrámu královny Hatšepsut; zastavíte se u Memnonových kolosů. Možnost využít fakultativní výlety - návštěva chrámu Medinat Habu; zádušního chrámu Ramsese III. Po nalodění oběd. Odpoledne individuální program. Večeře a nocleh na lodi.

Sobota V časných ranních hodinách let balónem nad Luxorem; návšteva chrámu v Karnaku a Luxoru. Oběd na lodi; odpoledne individuální program. Večeře a nocleh na lodi.

Neděle Individuální program v Luxoru. V odpoledních hodinách odjezd do oblasti Hurghady; ubytování ve vybraném hotelu; večeře; nocleh.

Pondělí - Pátek Volné dny u Rudého moře v hotelu Sunruse Le Jardin **** hotelu; možnost využít fakultativní výlety.

Sobota Snídaně; transfer z hotelu na letište a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto

Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků; ubytování a stravování dle programu. 7 nocí v hotelu v Hurghadě All inclusive v případě okruhu 4* ve 4* hotelu Sunrise Le Jardin; 7 nocí s All inclusive na lodi 5*; obědový balíček při přesunu z Hurghady do Luxoru; služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce*; místní průvodce; transfery autobusem; prohlídky dle programu včetně vstupů; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona c. 159/99 Sb. All inclusive na lodi: 12:00-24:00; zahrnuje snídaně a obědy formou bufetu; večeře formou bufetu nebo servírované; neomezené množství rozlévaných místních nealkoholických nápojů (postmixové nápoje; voda; filtrovaná káva; čaj; espreso) a alkoholických nápojů (pivo; vodka; whisky; ouzo; rum;gin; tequila). Lze čerpat v místech a časech určených managementem lodi.

V ceně není zahrnuto

Cestovní pojištění ; vstupní vízum (cestovní kancelář Vám zajistí vstupní vízum na požádání a za poplatek); fakultativní služby; doporučené bakšišné.

Minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce.

Důležitá upozornění

Cestovní kancelář CK si vyhrazuje právo na drobné odchylky od programu vypsaných poznávacích zájezdů. Upozorňujeme na skutečnost; že programy popsané u jednotlivých zájezdů jsou orientační. Harmonogram prohlídek; zejména při plavbě po Nilu může být aktuálně změněn a závisí i na organizaci lodního provozu na Nilu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000