crosssearch

Hathor - Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře

Poznávací zájezdy, Egypt

Hurghada, Káhira (fakult.), Assuán, plavba po Nilu, Abu Simbel (fakult.), Kom Ombo, Edfu, Luxor, Karnak, Hurghada

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Hurghada, Káhira (fakult.), Assuán, plavba po Nilu, Abu Simbel (fakult.), Kom Ombo, Edfu, Luxor, Karnak, Hurghada

Program zájezdu

Varianta A (11 nocí).

1.den:
odlet do Hurghady. Po příletu vyřízení nezbytných celních formalit a následný transfer do hotelu v Hurghadě. Individuální volno s možností koupání, nákupů, večerní zábavy atd. Večeře a nocleh v 3* hotelu s polopenzí (možnost ubytování v 4* hotelu s polopenzí či s all inclusive - za příplatek).

2. den:
individuální volno v oblíbeném egyptském letovisku Hurghada.

3. den:
individuální volno v oblíbeném egyptském letovisku Hurghada. Fakultativně možnost podniknout celodenní výlet do Káhiry s návštěvou těch nejatraktivnějších míst - Egyptologického muzea, pyramid a Sfi ngy v Gíze, institutu papyru a galerie esencí (celodenní výlet autokarem, vstupy v ceně).

4. den:
individuální volno v oblíbeném egyptském letovisku Hurghada.

5. den:
časně ráno odjezd autokarem do Assuánu k nalodění na 4* loď po Nilu. Po obědě se vydáte k chrámu na ostrově Philae (zasvěcený bohyni Eset). Odpoledne individuální volný čas na relaxaci. Večeře a nocleh na lodi.

6. den:
snídaně a dopoledne individuální volno na lodi s plnou penzí. Fakultativně možnost zúčastnit se půldenní výpravy ke slavnému Abu Simbel. Po obědě vyplujete dále ve směru Kom Ombo. Večeře a nocleh na lodi.

7. den:
po snídani návštěva slavných chrámů v Kom Ombo. Návrat na loď, oběd a pokračování do Edfu, návštěva slavného chrámového komplexu (zasvěcen bohu Horovi), návrat na loď. Poslední část plavby po Nilu povede do Luxor. Večeře a nocleh na lodi.

8. den:
snídaně a ukončení plavby. Busem se vydáte k prohlídkám chrámu královny Hatšepsovet, Údolí králů, Memnonových kolosů a alabastrové dílny. Po obědě vás čekají slavné chrámy v Luxoru a Karnaku. Transfer do Hurghady, ubytování v 3* hotelu s polopenzí (možnost ubytování v 4* hotelu s polopenzí či s all inclusive - za příplatek). Večeře a nocleh.

9.-11. den:
individuální volno v oblíbeném egyptském letovisku Hurghada, které můžete využít k relaxaci na pláži, potápění či jiným vodním sportům. Večer pak doporučujeme navštívit některý z oblíbených zábavních podniků a vynechat byste neměli ani místní obchůdky, které nabízejí nákup suvenýrů a jiného zboží za výhodné ceny.

12.den:
snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a návrat zpět do ČR.

Varianta B (10 nocí)

Program zájezdu Hathor (PO-ČT) obdobný (čas. sled jednotlivých dní během plavby bude opačný, oproti programu na 11 nocí bude o 1 noc v Hurghadě (individuální volno) kratší.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000