crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Faraon 4

Poznávací zájezdy, Egypt

Prodloužená plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů; návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid, Sfingy a Egyptského muzea, prohlídka Alexandrie, to vše spojené s odpočinkem u Rudého moře. V průběhu zájezdu můžete navštívit i jednu z nejatraktivnějších...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

12 denní poznávací zájezd z Marsa Alam

Prodloužená plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů, návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid, Sfingy a Egyptského muzea, prohlídka Alexandrie, to vše spojené s odpočinkem u Rudého moře. V průběhu zájezdu můžete navštívit i jednu z nejatraktivnějších lokalit Egypta – skalní chrámy v Abu Simbel.

NAVÍC! Údolí královen a romantická projížďka felukou.

Program

Neděle:
Odlet z České republiky, přílet do Marsa Alam, transfer do hotelu, ubytování.

Pondělí:
Po snídani odjezd do Káhiry, po příjezdu ubytování v hotelu, možnost fakultativně navštívit působivý program „Sound and Light“ v areálu Velkých pyramid v Gíze, večeře a nocleh v hotelu.

Úterý:
Po snídani odjezd do Alexandrie, druhého největšího města Egypta. Během své návštěvy uvidíte amfiteátr, katakomby, pevnost a areál slavného paláce Al Montazah s jeho nádhernými zahradami. Návrat do Káhiry, večeře a přenocování.

Středa:
Navštívíte Egyptské muzeum, areál Velkých pyramid v Gíze, Sfingu a přilehlý chrám. Rovněž budete mít možnost navštívit výrobnu papyru a vidět tak jeho tradiční zpracování. Po prohlídkách ve večerních hodinách transfer na nádraží a odjezd vlakem do Luxoru. Večeře a nocleh ve vlaku.

Čtvrtek:
Po příjezdu do Luxoru oběd na lodi. Odpoledne prohlídka východního břehu Théb – chrámy v Karnaku a Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

Pátek:
Po snídani uvidíte Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, zastavíte se u Memnonových kolosů a v dílně na výrobu alabastru. Navštívíte i Údolí královen, kde můžete obdivovat nádhernou zachovalou výzdobu hrobek královen. Po obědě plavba proti proudu Nilu, večeře a nocleh na lodi.

Sobota:
Tento den navštívíte chrám v Edfu zasvěcený bohu Horovi. Po obědě pokračování plavby do Kom Ombo, prohlídka chrámu, pokračování plavby do Asuánu. Večeře a nocleh na lodi.

Neděle:
Dopoledne volný program, fakultativně možnost návštěvy skalních chrámů v Abu Simbel. Po návratu na loď oběd a odpoledne prohlídka chrámu Philae. V programu je i romantická projížďka felukou, z níž budete moci pozorovat nádherná panoramata Asuánu.

Pondělí:
Volný program v Asuánu, možnost fakultativních výletů. V odpoledních hodinách odjezd do Marsa Alam, ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

Úterý – Středa:
Volné dny u Rudého moře.

Čtvrtek:
Snídaně, transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto:
Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování a stravování dle programu, (4 noci v hotelu v Marsa Alam s All Inclusive ve 4* hotelu, 4 noci s plnou penzí na lodi 4*, 2 noci s polopenzí v Káhiře ve 4* hotelu, 1 noc v lůžkovém vlaku s polopenzí), služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, místní průvoce, transfery autobusem, prohlídky dle programu včetně vstupů, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
Minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce.

V ceně není zahrnuto:
Doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupní vízum, fakultativní služby, doporučené bakšišné.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000