crosssearch

Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře

Poznávací zájezdy, Egypt

Hurghada - Asuán - Abu Simbel (fakult.) - plavba po Nilu - Kom Ombo - Edfu - Luxor - Karnak - Káhira (fakult.) Odlet z ČR do...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 18 391 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa

Hurghada – Káhira (fakult). - Luxor – Karnak - plavba po Nilu – Edfu - Kom Ombo – Asuán - Abu Simbel (fakult.)

Program zájezdu

Program zájezdu
(4-denní plavba po Nilu):

1. den: Odlet z ČR do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování s programem all inclusive, volno, večeře a nocleh.
2. den: Volno v Hurghadě s možností koupání u Rudého moře, all inclusive. Možnost zakoupení fakultativního výletu do Káhiry (jednodenní) nebo výletu na ostrov Giftun s možností potápění a šnorchlování.
3. den: Časně ráno odjezd autokarem do Luxoru, nalodění a oběd na lodi, východní břeh - prohlídka chrámů v Luxoru a Karnaku, největšího chrámového komplexu boha Amona v Egyptě budovaného nepřetržitě po dobu 2000 let, večeře a nocleh na lodi.
4. den: Snídaně, prohlídka západního břehu - chrámu královny Hatšepsut, jediné ženy starého Egypta s titulem faraóna, dále Údolí králů s možností návštěvy unikátních hrobek faraónů Nové říše, následuje krátká zastávka u Memnonových kolosů, návštěva alabastrové dílny. Následuje oběd a volno, večeře a nocleh na lodi.
5. den: Časně ráno pokračování v plavbě do Edfu - prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi, svatyně chrámu je jednou z nejlépe dochovaných kultovních staveb faraonského Egypta, oběd, pokračování plavby do Kom Ombo, večeře a nocleh na lodi.
6. den: Po snídani prohlídka chrámu v Kom Ombo - dvojí chrám krokodýlího boha Sobeka a sokolího boha Hóra, pokračování v plavbě do Asuánu, volno, večeře a nocleh na lodi.
7. den: Snídaně, individuální volno nebo fakultativní autokarový výlet ke slavným skalním chtámům Abu Simbel (odjezd v časných ranních hodinách). Tato unikátní památka stojící na hranici Egypta a Súdánu, byla zachráněna pomocí UNESCO rozřezáním a přenesením ze dna Asuánské přehrady. Následuje návštěva chrámu v Philae - chrám bohyně Isis, vylodění, odpoledne transfer autokarem zpět do Hurghady, ubytování, večeře a nocleh v hotelu.
8. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 26 termínů

Celkem 26 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000