crosssearch

Sharm El Sheikh, Káhira, Svatá Kateřina, Mojžíšova Hora. Brzy ráno (snídaně v balíčku) odjezd klimatizovaným autokarem do Káhiry, ubytování ve 4* hotelu, individuální volno. Možnost fakultativních výletů do Sakkary (Džoserova pyramida, mastaba Mareruky a Ptahotepa), Memphisu,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den: Odlet do Sharm El Sheik­hu, po vyřízení nezbytných celních formalit transfer do hotelu na ubytování, individuální volno, večeře a nocleh.

2. den: Brzy ráno (snídaně v balíčku) odjezd klimatizovaným autokarem do Káhiry, ubytování ve 4* hotelu, individuální volno. Možnost fakultativních výletů do Sakkary (Džoserova pyramida, mastaba Mareruky a Ptahotepa), Memphisu, faraónské vesnice nebo Staré Káhiry (Citadela, mešita Mohameda Aliho, kostely ve Staré Káhiře a bazar Khan El Khalili), večeře a nocleh.

3. den: Snídaně, uvolnění ubytování a návštěva Egyptologického muzea, pyramidového pole v Gíze, Sfingy, institutu na výrobu papyrusu a parfumerie. V odpoledních hodinách transfer zpět do Sharm El Sheikhu, ubytování, večeře a nocleh.

4. den: Volný den v Sharm El Sheik­hu s polopenzí.

5. den: Volný den v Sharm El Sheikhu s polopenzí, ve 23.30 hodin odjezd ke klášteru Svaté Kateřiny.

6. den: Ve 2.30 hod. ráno příjezd ke klášteru Svaté Kateřiny a výstup na vrchol Mojžíšovy hory (pěšky nebo na velbloudech) k pozorování východu slunce. Kolem 9.00 hod. prohlídka kláštera a přibližně v 11.00 hod. transfer zpět do Sharm El Sheikhu. Po zbytek dne individuální volno, večeře a nocleh.

7. den: Volný den v Sharm El Sheik­hu s polopenzí.

8. den: Snídaně, uvolnění pokojů a transfer na letiště v Sharm El Sheik­hu k odletu zpět.

Trasa zájezdu: Sharm El Sheikh • Káhira • Svatá Kateřina • Mojžíšova Hora • Sharm El Sheikh

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000