crosssearch

Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů, návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid, Sfingy a Egyptského muzea, to vše spojené s odpočinkem u Rudého moře. 12 dnů, odlet z Prahy, Brna a Ostravy Pátek: odlet z ČR, přílet do Hurghady, transfer do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů, návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid, Sfingy a Egyptského muzea, to vše spojené s odpočinkem u Rudého moře.

12 dnů, odlet z Prahy, Brna a Ostravy

Pátek:

odlet z ČR, přílet do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování

Sobota:

volný den u Rudého moře

Neděle:

volný den u Rudého moře

Pondělí:

volný den u Rudého moře

Úterý:

volný den u Rudého moře.

Středa:

brzy ráno odjezd do Asuánu, po příjezdu navštívíte chrám Philae. Po prohlídce nalodění, večeře a nocleh.

Čtvrtek:

snídaně, plavba do Kom Ombo, prohlídka chrámu. Poté pokračování plavby do Edfu, prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi, poté pokračování plavby do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

Sobota:

Tento den navštívíte Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, zastavíte se i u Memnonových kolosů a v dílně na výrobu alabastru. V podvečerních hodinách navštívíte chrám v Luxoru a budete si jej moci prohlédnout za fascinujícího večerního osvětlení.

Sobota:

po snídani prohlídka chrámu v Karnaku, odpoledne odjezd do oblasti Hurghady, večer odjezd vlakem do Káhiry.

Neděle:

tento den navštívíte Egyptské muzeum, areál Velkých pyramid v Gíze, Sfingu a přilehlé chrámy. Rovněž budete mít možnost navštívit výrobnu papyru a vidět tak jeho tradiční zpracování. Po prohlídkách transfer do hotelu, ubytování a večeře.

Pondělí:

po snídani odjezd do oblasti Hurghady, po příjezdu ubytování a pobyt u Rudého moře.

Úterý:

snídaně, transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do ČR

V ceně je zahrnuto:

Letecká doprava, 6 nocí v hotelu s polopenzí ve 4* hotelu, 3 noci na lodi 4* s plnou penzí, 1 noc v Káhiře s polopenzí ve 4* hotelu, 1 noc ve vlaku, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, místní průvodce, transfery klimatizovaným autobusem, prohlídky dle programu včetně vstupů, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně není zahrnuto:

letištní a bezpečnostní taxa včetně pozemních služeb v Egyptě a poplatku za vyřízení víza (dospělá osoba či dítě s vlastním pasem 2 440 Kč, dítě zapsané v pase rodičů 2 070 Kč); povinný příplatek za cestovní pojištění, palivový příplatek dle aktuální situace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000