crosssearch

Abydos 8 dnů

Poznávací zájezdy, Egypt

Přílet do Hurghady, ubytování v hotelu. Volný den v Hurghadě. Brzy ráno transfer do Káhiry, návštěva pyramid v Gíze, Sfingy a E gyptského muzea. Ubytování a večeře v hotelu v Káhiře. Dopoledne volno nebo fakultativně možnost návštěvy pyramid v Sakkáře, Citadely a mešity...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den : Přílet do Hurghady, ubytování v hotelu.

2. den : Volný den v Hurghadě.

3. den : Brzy ráno transfer do Káhiry, návštěva pyramid v Gíze, Sfingy a E gyptského muzea. Ubytování a večeře v hotelu v Káhiře.

4. den : Dopoledne volno nebo fakultativně možnost návštěvy pyramid v Sakkáře, Citadely a mešity Muhammada Alího. V odpoledních hodinách doprava na vlakové nádraží a odjezd vlakem do Asuánu. Večeře a nocleh ve vlaku.

5. den : Příjezd do Asuánu, návštěva Velké asuánské přehrady, nedokončeného obelisku a chrámu Philae. Nalodění, plavba do Kom Ombo. Návštěva chrámu v Kom Ombo, plavba do Edfu. Večeře a přenocování na lodi.

6. den : Návštěva chrámu v Edfu, plavba do Luxoru. Večeře a přenocování na lodi.

7. den : Dopoledne návštěva západního břehu: Údolí králů, chrám Hatšepsut, Memnónovy kolosy. Odpoledne návštěva východního břehu: Karnacký a Luxorský
chrám. Transfer do Hurghady.

8. den : Transfer z hotelu na letiště v Hurghadě a odlet do Prahy.

V ceně poznávacího zájezdu Abydos je zahrnuto:
• 3 noci ve 4* hotelu v Hurghadě s polopenzí
• 2 noci na 5* lodi s plnou penzí
• 1 noc v lůžkovém vlaku s polopenzí
• 1 noci v 4* hotelu v Káhiře s polopenzí
• Celodenní prohlídka Káhiry

Důležité informace:
CK si vyhrazuje právo na drobné odchylky od plánovaného programu poznávacích zájezdů. Upozorňujeme na skutečnost, že programy uvedené u jednotlivých zájezdů jsou orientační a harmonogram prohlídek, zejména při plavbě po Nilu, může být aktuálně změněn. Plavba na výletních lodích může probíhat i v nočních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000