crosssearch

Okruh Dominikánskou republikou

Poznávací zájezdy, Dominikánská republika

Výlet na ostrov Saona. Cesta do přístavu Bayahibe trvá asi 90 min. Po nalodění se vydáme na rychlém člunu podél pobřeží NP Del Este až k ostrovu Saona. Cestou koupání v překrásné azurové zátoce, kde si můžeme vychutnat vodní hrátky ve velké mělké laguně a při tom pozorovat ...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den PRAHA - PUNTA CANA

Přílet do Punta Cany,transfer do hotelu ubytování.

2.den SAONA

Výlet na ostrov Saona. Cesta do přístavu Bayahibe trvá asi 90 min. Po nalodění se vydáme na rychlém člunu podél pobřeží NP Del Este až k ostrovu Saona. Cestou koupání v překrásné azurové zátoce, kde si můžeme vychutnat vodní hrátky ve velké mělké laguně a při tom pozorovat  barevné  mořské hvězdice. Na ostrově nás čekají jedny z nejkrásnějších pláží Karibiku a také oběd na grilu formou bufetu. Po obědě máme cca 2 hodiny volno. Jedna  cesta se zpravidla absolvuje na  katamaránu. Po výletě přejezd na jižní stranu ostrova do letoviska Juan Dolio (cca. 75 min), nocleh.

3.den SANTO DOMINGO

Výlet do Santo Dominga. Ráno začínáme návštěvou jeskyní Tres Ojos, se třemi kouzelnými jezírky a bohatou florou i faunou. Pak už na nás čekají nejstarší historické památky v Novém světě, nacházející se ve staré části města Zoně Colonial. Zde pocítíme atmosféru dávných dobyvatelů a uvidíme, co všechno zde po sobě zanechali. Projdeme nejstarší ulici Ameriky Calle de las Damas, Kolumbův dům, Národní Panteon, první katedrálu Ameriky a mnoho dalších zajímavostí. Zážitkem je i oběd v  barevné dominikánské restauraci Los Conucos , kde se mnohdy tančí už v čase oběda. Navštívíme muzeum jantaru a obchod se suvenýry, kde se dají výhodně nakoupit dárky. Odpoledne přejezd na poloostrov Samana (cca.2,5 hod.), ubytování.

4.den EL LIMON

Dnes se vypravíme k největšímu vodopádu v Dominikánské republice, El Limon. Sama cesta džunglí k vodopádu, kterou absolvujeme na koních, je nezapomenutelným zážitkem. U cíle mnozí ocení možnost osvěžující koupele ve vodopádu. Po návratu následuje typický dominikánský oběd na ranči. Odpoledne relaxace na některé z panenských Samanských pláží.

5.den LOS HAITISES

Čeká nás výlet do nádherné přírody národního parku Los Haitises. Po transferu do městečka Sanchez (asi 30min.) přesedneme na motorový člun, kterým se vydáme do největších magravových lagun Karibiku na protější straně zálivu. Budeme proplouvat kolem ostrůvků, obležených spoustou ptactva, nejčastěji  pelikánů a volavek. Navštívíme jeskyně, které skrývají malby původních obyvatel ostrova Hispaniola-Tainů. Samozřejmě nevynecháme oběd.

6.den CAYO LEVANTADO

Ráno se vydáme do přístavu, odkud vyplujeme na moře, kde budeme 2 hodiny pozorovat velryby, které sem připlouvají za účelem páření a vyvádění mladých na pouhé 2 měsíce v roce. Kolem poledne se vylodíme na ostrůvku Cayo Levatado, známém z reklamy na rum Baccardi, která se zde na místních nádherných plážích natáčela. Oběd a relax na pláži. Odpoledne  přeplujeme na druhou stranu zálivu, kde na nás bude čekat transfer, který nás dopraví zpět do Punta Cany. Tady následuje několik volných dní na vstřebání zážitků.

7.-10.den - VOLNO

Doporučujeme výlet Safari, do dominikánského vnitrozemí Cordiler Oriental, nebo milovníkům podmořského života - na Ostrov Catalina, k největší korálové bariéře, vyhlášené oblasti na potápění a šnorchlování. Dále máte možnost podniknout půldenní výlet na čtyřkolkách,  vyhlídkový let helikopterou, nebo si zaplavat s delfíny. S podrobnostmi vás seznámí váš průvodce.

11.den ODLET Z PUNTA CANY

Transfer na letiště, odlet.

12.den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Punta   Cana - Praha
všechny transfery
5 nocí v hotelu 3* s polopenzí ,   následný pobyt 5 nocí ve 4*   hotelu s All Inclusive
výlety včetně oběda, vstupů a poplatků v NP
českého průvodce na okruhu

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

vstupní kartu do Dominikánské   republiky 10,- USD
fakult. výlety a vstupy, spropitné

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000