crosssearch

Luxusní okruh po Dominikánské republice s pozorováním velryb

Poznávací zájezdy, Dominikánská republika

Punta Cana / Saona / Tres Ojos / Santo Domingo / El Limon /  Los Haitises / Cayo Levantado

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Punta Cana / Saona / Tres Ojos / Santo Domingo / El Limon /  Los Haitises / Cayo Levantado

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Punta Cany, transfer do hotelu all inclusive, nocleh.

2.den: Individuální volno s možností koupání, nocleh.

3.den: Po snídani odjezd do přístavu Bayahibe, cesta rychlým člunem (případně katamaránem) podél pobřeží Národního parku Del Este k ostrovu Saona. Cestou možnost koupání v překrásné azurové zátoce s neuvěřitelným množstvím barevných mořských hvězdic. Na ostrově Saona nás čekají jedny z nejkrásnějších pláží Karibiku a také oběd na grilu formou bufetu. Po návratu odjezd do Juan Dolia, ubytování v hotelu all inclusive, nocleh.

4.den: Po snídani návštěva jeskyní Tres Ojos se třemi kouzelnými jezírky a bohatou faunou i florou. Transfer do historického centra Santa Dominga, v Zoně Colonial na nás dýchne atmosféra dávných dobyvatelů a uvidíme, co vše po sobě zanechali, jako např. nejstarší ulici Ameriky Calle de las Damas, Kolumbův dům, Národní Pantheon, první katedrálu Ameriky a mnoho dalších zajímavostí. Zážitkem zcela jistě bude i oběd v barevné dominikánské restauraci Los Conucos, kde se mnohdy tančí už v době oběda. Odpoledne návštěva muzea jantaru a obchodu se suvenýry, kde si zcela jistě nezapomeňte koupit larimar – typický kámen pro Dominikánskou republiku. Poté přejezd na poloostrov Samana, ubytování v hotelu all inclusive, nocleh.

5.den: Po snídani odjezd k největšímu vodopádu Dominikánské republiky – vodopáru El Limon. Sama cesta džunglí, kterou absolvujeme na koních, je nezapomenutelným zážitkem. U cíle mnozí ocení možnost osvěžující koupele ve vodopádu. Odpoledne návrat do hotelu s možností relaxace, nocleh.

6.den: Po snídani výlet do nádherné přírody Národního parku Los Haitises. Po transferu do městečka Sanchez přesedneme na motorový člun, kterým se vydáme do největších mangrovníkových lagun Karibiku na protější straně zálivu. Budeme proplouvat kolem ostrůvků obležených spoustou ptactva, nejčastěji pelikánů a volavek a také navštívíme jeskyně, které skrývají malby původních obyvatel ostrova Hispaniola – Tainů. Návrat do hotelu, nocleh.

7.den: Snídaně, odjezd do přístavu Santa Barbara, odkud vyplujeme na moře, kde budeme pozorovat velryby. Připlouvají sem za účelem páření a vyvádění mladých na pouhé 2 měsíce v roce. Kolem poledne se vylodíme na ostůvku Cayo Levantado, znáném především z reklamy na rum Bacardi, která se zde natáčela. Oběd a možnost koupání na nádherné pláži. Odpoledne nalodění, transfer do Punta Cany. Během transferu zastávka v typické dominikánské domácnosti, kde uvidíte mj. kakaové boby, kávová zrna či cukrovou třtinu.
Ubytování v hotelu 4 all inclusive (za příplatek též v hotelu 5 ), nocleh.

8.-11.den: Individuální volno s all inclusive, možností koupání a nabídkou dalších fakultativních výletů, jako např. Safari do dominikánského vnitrozemí Cordiler Oriental, potápění a šnorchlování na ostrově Catalina, půldenní výlet na čtyřkolkách, vyhlídkový let helikoptérou či plavání s delfíny. Bližší informace na místě.

12.den: Snídaně, během dne transfer na letiště, odlet do Prahy.

13. den: Přílet do Prahy.

Doplňující informace

- minimální počet pro realizaci zájezdu je 10 osob
- výskyt velryb nelze garantovat

Cena zahrnuje

- leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
- transfery z/na letiště a veškeré transfery během okruhu
- 11 noclehů ve 4-5 hotelech all inclusive
- stravování v rozsahu uvedeném v programu, vstupy do národních parků
- služby českého průvodce po celou dobu okruhu
- zák. pojištění dle zákona 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

- turistickou příletovou taxu cca 10,- USD
- spropitné

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000