crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Karibská kráska

Poznávací zájezdy, Dominikánská republika

Ubytování Hotely odpovídající standardu 3* v posouzení organizátora - v Puerto Plata, Santo Domingo, Bavaro (nebo v okolí/ve městech) během poznávací části (celkem 5 nocí) a ve vybraném hotelu během pobytové části (5 nebo 6 nocí v závislosti na termínu zájezdu).

Konečná cena za osobu od: 39 580 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

Hotely odpovídající standardu 3* v posouzení organizátora - v Puerto Plata, Santo Domingo, Bavaro (nebo v okolí/ve městech) během poznávací části (celkem 5 nocí) a ve vybraném hotelu během pobytové části (5 nebo 6 nocí v závislosti na termínu zájezdu).

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, často s TV.

Strava:

Strava během poznávací části: snídaně (5) a za příplatek večeře (4) v uvedených dnech, obvykle v hotelových restauracích; nápoje k večeři za poplatek..

Strava během pobytové části: dle popisu vybraného hotelu. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Upozornění k přeletu:

Odlety

Odlet z Varšavy. Sraz na letišti Okęcie, u stanoviště CK 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Přelet

Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

Standard hotelů v Dominikánské republice

Standard dominikánských hotelů může být odlišný od srovnatelné kategorie evropských hotelů.

Sezónnost:

Hlavní turistická sezóna v Dominikánské republice obvykle trvá od poloviny listopadu do března. 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000