crosssearch

Dominikánská republika - Panama

Poznávací zájezdy, Dominikánská republika

Výlet do Santo Dominga, (vzdáleného asi 40 min.). Ráno začínáme návštěvou jeskyní Tres Ojos, se třemi kouzelnými jezírky a bohatou florou i faunou. Pak už na nás čekají nejstarší historické památky v Novém světě. Navštívíme muzeum jantaru a obchod se suvenýry. Odpoledne...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den PRAHA - PUNTA CANA

Odlet do Dominikánské republiky. Přílet do Punta Cany, transfer do hotelu ubytování.

2.den SAONA

Výlet na ostrov Saona. Cesta do přístavu Bayahibe trvá asi 90 min. Po nalodění se vydáme na rychlém člunu podél pobřeží národního parku Del Este až k ostrovu Saona. Na ostrově nás čekají jedny z nejkrásnějších pláží Karibiku a také oběd na grilu formou bufetu. Po výletě přejezd na jižní stranu ostrova do letoviska Juan Dolio (cca. 75 min), nocleh.

3.den SANTO DOMINGO

Výlet do Santo Dominga, (vzdáleného asi 40 min.). Ráno začínáme návštěvou jeskyní Tres Ojos, se třemi kouzelnými jezírky a bohatou florou i faunou. Pak už na nás čekají nejstarší historické památky v Novém světě. Navštívíme muzeum jantaru a obchod se suvenýry. Odpoledne přejezd na poloostrov Samana (cca.2,5 hod.), ubytování.

4.den EL LIMON

Dnes se vypravíme k největšímu vodopádu v Dominikánské republice, El Limon. Sama cesta džunglí k vodopádu, kterou absolvujeme na koních, je nezapomenutelným zážitkem. U cíle mnozí ocení možnost osvěžující koupele ve vodopádu. Následuje oběd na ranči. Odpoledne relaxace na některé z panenských pláží.

5.den LOS HAITISES

Čeká nás výlet do nádherné přírody národního parku Los Haitises. Po transferu do městečka Sanchez (asi 30min.) přesedneme na motorový člun, kterým se vydáme do největších magravových lagun Karibiku na protější straně zálivu. Samozřejmě nevynecháme oběd.

6.den CAYO LEVANTADO

Ráno se vydáme do přístavu, odkud vyplujeme  na moře, kde budeme 2 hodiny pozorovat velryby. Kolem poledne se vylodíme na ostrůvku Cayo Levatado, známém z reklamy na rum Baccardi, která se zde na místních nádherných plážích natáčela. Tady uz nás čeká oběd a relax na pláži. Odpoledne  přeplujeme na druhou stranu zálivu, kde na nás bude čekat transfer, který nás dopraví zpět do Punta Cany.

7. den Punta CANA - PANAMA CITY

Snídaně. Transfer z hotelu na letiště. Let z Punta Cany  do Panama City (Panama), přílet do Panama City, transfer z letiště do hotelu, ubytování. Nocleh v hotelu Riande Continental v Panama City.

8. den PORTOBELO - PANAMA CITY

Snídaně (ve formě balíčku na cestu, protože odjezd bude dříve, než otevírá restaurace). Transfer z hotelu na vlakové nádraží. Cesta vlakem Interoceanic z Panama City do Colonu. Odjezd autobusem do Portobela, které bývalo útočištěm pirátů. Prohlédnete si historické město Portobelo včetně muzea. Návrat do Panama City. Oběd. Prohlídka panamského hlavního města Panama City - navštívíte nejdříve historickou a poté moderní část města, která je prezentována velmi zvláštní, m oderní architekturou. Nocleh.

9. den PANAMSKÝ PRUPLAV - MIRAFLORES

Snídaně. Transfer z hotelu do přístavu Flamenco Marina. Plavba lodí Pacific Queen (částečný průjezd Panamským průplavem) ke zdymadlům Pedro Miguel a Miraflores, kde budete vtaženi do atmosféry rušného Panamského průplavu. Oběd. Panama Canal Museum, kde uvidíte model Panamského průplavu a film o historii tohoto osmého divu světa. Nocleh.

10. den EKOKANÁL - GAMBOA - SOBERANÍA - GATÚN

Snídaně. Cestou, která vede tropickým deštným pralesem, přijedete do oblasti Gamboa, která leží v národním parku Soberanía. Následovat bude projížďka lodí přes jezero Gatún. Oběd. Monkey Island (prohlídka). Nocleh v hotelu Riande Continental v Panama City.

11. den PANAMA CITY - PUNTA CANA

Snídaně. Transfer z hotelu na letiště v Panama City, odlet z Panama City.  Přílet do Punta Cany - ubytování.Odpoledne volno.

12. den   PUNTA CANA - PRAHA

Snídaně. Transfer z hotelu na letiště. Odlet do Prahy

13. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Punta   Cana - Praha
letenku Punta Cana - Panama   City - Punta Cana
všechny transfery
ubytování dle programu  v Panamě ve 4* hotelu se   snídaní, v Dom. Republice v hotelech 3* s polopenzí
výlety včetně oběda, vstupů a poplatků v NP
asistence českého průvodce po celou dobu okruhu

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

vstupní kartu do Dominikánské   republiky 10,- USD
fakult. výlety a vstupy, spropitné

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000