crosssearch

Romantika německého Baltu a Dánského království

Poznávací zájezdy, Dánsko

Pobřeží německého Baltu je mnohým z nás známo ještě z dřívějška, ale jeho západní část nebyla navštěvovaná. Vydejte se s námi do jednoho z nejvýznamnějších přístavů Evropy Hamburgu, který proslavil zejména obchod v rámci německé hansy. přístav je také obrovskou turistickou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pobřeží německého Baltu je mnohým z nás známo ještě z dřívějška, ale jeho západní část nebyla navštěvovaná. Vydejte se s námi do jednoho z nejvýznamnějších přístavů Evropy Hamburgu, který proslavil zejména obchod v rámci německé hansy. přístav je také obrovskou turistickou atrakcí. Vydáme se také do malého, ale zajímavého Dánska, kde nevynecháme hlavní město Kodaň s Malou mořskou vílou i Hamletův hrad Kronborg.

Program zájezdu:

1.den (po): Odjezd ve večerních hodinách z republiky do Německa.

2.den (út): Prohlídka hanzovního města Hamburg, město otevřené světu pro rozmanitost arch. slohů. Prohlédneme si staré město, hostorické jádro - barokní kostel sv. Michala, Katharinenkirche, Deichstrasse. BREMY - mj. staré jádro s velkolepým dómem a ulička Böttcherstrasse . Nocleh.

3.den (st): V celé své přirozené kráse nás přivítá Lüneburské vřesoviště - navštívíme zajímavé partie v rozsáhlé přírodní rezervaci a odjedeme k perle Šlesvicka - Holštýnska do Lübecku, který je často nazýván "králem hanzy. Prohlídka města (UNESCO) a ubytování.

4.den (čt): Výlet do oblasti ŠvýcarskéHo Holštýnska - morénové pahorkatiny a 140 jezer, překrásné přírodní scenérie. Navštívíme Eutin s množstvím malebných domů. Pohádkovou krajinou dojedeme na ostrov Fehmarn a trajektem přejedeme do Dánska (plavba cca 1 hod). Možnost návštěvy známého zábavního parku v Tivoli. Ubytování.

5.den (pá): Prohlídka města ROSKILDE - město z doby Vikingů, katedrála. Výlet do Helsingoru k prohlídce Hamletem proslaveného zámku Kronborg. Příjezd do KODANĚ autobusový okruh městem - královská metropole - impozantní zámek Christianborg, královský palác Amalienborg, romantický přístav Nyhavn, pěší zóna Stroget, socha Malé mořské víly. Návrat na ubytování.

6.den (so): Po snídani odjezd do Kodaně, prohlídka letního královského sídla Rosenborg, volno.í. Poslední zastávka bude na ostrově Mon, nabízející vyrovnaný koktejl přírody, kultury a relaxace. Prohlídka a projížďka ostrovem až ke křídovým útesům Mons Klint. Ve večerních hodinách odjedeme trajektem Gedser - Rostock do ČR.

7.den (ne): Předpokládaný návrat v ranních hodinách.

Ubytování:

4x ubytování (2x 2lůžkové pokoje v Německu, 2x hostel v Dánsku - 4lůžkové pokoje)

Cena zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh a storna
- dopravu klim. autokarem
- trajekty
- průvodce
- 4x ubytování (2x 2 lůžkové pokoje v Německu, 2x hostel 4 lůžkové pokoje v Dánsku)
- 4x snídani

Fakultativně:

- 2 lůžkový pokoj v Dánsku (příplatek: 750 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000