crosssearch

Královské Dánsko, Švédsko a křižácký Malbork

Poznávací zájezdy, Dánsko

Obrázek není k dispozici

Rstock o Gedser o Kodaň o Roskilde o Hillerod o Göteborgu o Örebro o Stockholm o Uppsala o Gdaňsk o Malbork Program: 1.den: odjezd večer. Tranzit přes SRN do Rostocku. 2.den: po ranním trajektu Rostock-Gedser odjezd do Kodaně a prohlídka nejzajímavějších míst...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Rstock o Gedser o Kodaň o Roskilde o Hillerod o Göteborgu o Örebro o Stockholm o Uppsala o Gdaňsk o Malbork

Program

1.den:
odjezd večer. Tranzit přes SRN do Rostocku.

2.den:
po ranním trajektu Rostock-Gedser odjezd do Kodaně a prohlídka nejzajímavějších míst dánské metropole - Christianborg, královský palác Amelienborg, Mramorový kostel, přístav s Andersenovou Malou mořskou vílou, Nyhavn, radnice a pěší zóna. Projížďka lodí po kodaňských kanálech. Nocleh.

3.den:
snídaně. Dopoledne prohlídka bývalého hlavního města Roskilde s velkolepou katedrálou, starým přístavem a muzeem vikinských lodí. Odpoledne návštěva nejkrásnějšího dánského zámku Frederiksborgu v Hillerodu s unikátními sbírkami historického muzea a velkolepou kaplí, považovaného Dány za symbol jejich království. Po přeplutí trajektem do Švédska přejezd na ubytování. Nocleh.

4.den:
snídaně. Přejezd do Göteborgu a prohlídka historického centra - náměstí Gustav Adolfa II., katedrála, radnice a zastávka u sochy Poseidona. Přejezd romantickou krajinou jižního Švédska do Örebro a dále oblasti Stockholmu. Nocleh (2 noci).

5.den:
snídaně. Celodenní prohlídka nejzajímavějších míst švédské metropole - Gamla Stan (staré město) s královským palácem, parlamentem, radnicí a kostelem Storkyrkan. Moderní radnice, unikátní Vasa muzeum. Nocleh.

6.den:
snídaně. Výlet do Uppsaly s největší katedrálou ve Skandinávii, zámkem a univerzitou. Po prohlídce historické části města návrat do Stockholmu se zastávkou u televizní věže, z níž je nádherný výlet na město a okolní zálivy. Noční plavba do Gdaňska. Nocleh na lodi.

7.den:
snídaně na lodi. Po přistání kolem poledne prohlídka historického centra v okolí Dlouhé ulice a Dlouhého tržiště se starobylými hansovními domy a kostely. V podvečer prohlídka monumentálního hradu řádu německých rytířů Malborku. Odjezd zpět do ČR.

8.den:
návrat do ČR dopoledne.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000