crosssearch

Jižní Švédsko a Dánsko

Poznávací zájezdy, Dánsko

Obrázek není k dispozici

Na tomto zájezdu poznáte památky metropolí Kodaň a Stockholm. Kodaň je krásné město plné nádherných zámků a hradů. Stockholm, který získal přezdívku ,, Benátky severu" si Vás jistě podmaní dojmem plujícího města. Při cestě jižním Švédskem uvidíte romantické hrady, větrné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (so): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (ne): Trajekt do Dánsku, cesta přes ostrovy Lolland, Falster a Sjaelland, KODAŇ, dánská přímořská metropole, hrad - Rosenborg Slot, královský palác, korunovační klenoty, Nyhavn, starý přístav, oblíbený výlet lodí po kanálech, Christianborg.

3.den (po): Hrad Shakespearova Hamleta KRONBORG, trajekt do Švédska. Cesta podél jezera Vättern, GRÄNNA, roztomilé městečko přímo u jezera, ruina hradu Brahehus vysoko nad jezerem s výhledy na ostrov Visingső, LINKÖPING, město Saabu, skanzen Gamla Linköping z doby kolem roku 1900, MJÖLBY, fakult. večeře.

4.den (út): STOCKHOLM, parlament, opera, Drottninggatan, hlavní ulice starého města Gamla Stan, tržnice s rybími a jinými delikatesami, slavná radnice, fakult. výlet lodí (490 Kč/os.) k letnímu sídlu švédské královské rodiny DROTTNINGHOLMU, francouzský park, muzea.

5.den (st): STOCKHOLM, Storkyrkan, katedrála, královský palác, trajektem k Vasa muzeu, unikátní lodi krále Gustava II. Adolfa, 1. skanzen na světě – založený 1891, se stavbami z celého Švédska, nebo zábavní park Grőna Lunds Tivoli, večerní procházka s vyhlídkami.

6.den (čt): Fakult. lodní výlet (950 Kč/os.), a turistika na ostrově SANDHAMN, místo mnoha závodů plachetnic, původně rybářský přístav, možnost koupání a nebo individuální prohlídka Stockholmu.

7.den (pá): NYKÖPING, hrad spojený s historí Švédska, KALMAR, romantický hrad na ostrůvku, výhledy na ostrov větrných mlýnů ÖLAND, krátká zastávka v LUNDU, katedrála a univerzitní město, MALMÖ, náměstí Lilla Torget, Stortoget, výhled na mrakodrap ve tvaru spirály, cestou přes ŘRESUNDSKÝ DVOJPATROVÝ MOST, druhý největší pevný most na světě (16 km) a podmořským tunelem zpět do Dánska.

8.den (so): ROSKILDE, bývalé hlavní město Dánska, katedrála, hrobky dánských králů, muzeum tradičních vikinských lodí, turistika na zeleném ostrově MŘNS, KLINT HOLM, malý rybářský přístav, možnost koupání, turistika na bílých útesech MŘNS KLINT, cesta na trajekt přes poslední OSTROVY BŘGE A FALSTER, trajekt do Německa.

9.den (ne): Návrat do Prahy dopoledne.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000