crosssearch

Dánsko A Švédsko

Poznávací zájezdy, Dánsko

Program 1. den: Odjezd z Brna v 7:00 od lázní ul. Kopečná, z Prahy v 9:30 od hotelu Corinthia Towers (st. metra Vyšehrad), Teplice, Cínovec, jízda přes SRN, Rostock, nocleh. 2. den: Trajekt do Dánska (Gedser), Roskilde, prohlídka města (katedrála z r. 960, pohřební...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program


1. den: Odjezd z Brna v 7:00 od lázní ul. Kopečná, z Prahy v 9:30 od hotelu Corinthia Towers (st. metra Vyšehrad), Teplice, Cínovec, jízda přes SRN, Rostock, nocleh.

2. den: Trajekt do Dánska (Gedser), Roskilde, prohlídka města (katedrála z r. 960, pohřební místo 38 králů a královen, Muzeum vikingských lodí), Hillerod, zámek Frederiksborg, nocleh.

3. den: Helsingor, prohlídka města (hrad krále Hamleta Kronborg), trajekt do Švédska, Malmö, prohlídka města (třetí největší město Švédska, náměstí Stotorget, radnice, kostel sv. Petra, Malé náměstí), nocleh.

4. den: Kodaň - prohlídka města (královský palác Amalienborg, muzeum voskových figurín Louis Tussaud, Malá mořská víla, Radniční náměstí, královský palác Christiansborg, zábavný park Tivoli,večer odjezd do ČR.

5. den: Příjezd do Prahy a Brna v poledních hodinách.Cena zahrnuje: Dopravu, trajekt, 3x nocleh v 3lůžkových pokojích a průvodce.

Příplatky: 2lůžkový pokoj (600 Kč/1 os., 3 noci), snídaně (280 Kč/2 snídaně), 1lůžkový pokoj (1.800 Kč/1 os., 3 noci).

Cena nezahrnuje: Pojištění a vstupy do muzeí. Zábavný park Tivoli 85 DKK, hrad Kronborg (královské pokoje, kasematy, námořní muzeum a telegrafní věž) 95 DKK, muzeum voskových figurín 84 DKK, královský palác Christiansborg 80 DKK, zámek Frederiksborg 75 DKK, muzeum vikingských lodí 100 DKK

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000