crosssearch

Zemí císařů s plavbou po Dlouhé řece

Poznávací zájezdy, Čína

Trasa zájezdu: Peking o Velká čínská ze o Xi´an o Chongqing o plavba po Dlouhé řece - Yangtze o Šanghaj

Konečná cena za osobu od: 55 191 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1.den

odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.

2.den

přílet do Pekingu, transfer do hotelu, po obědě půldenní prohlídka hlavního města Číny (náměstí Nebeského klidu a Chrámu nebes). Slavnostní večeře na uvítanou – pekingská kachna. Nocleh.

3.den

celodenní výlet k Velké čínské zdi, prohlídka hrobky císařské dynastie Ming, Cesta duší. Večer představení Pekingské opery. Nocleh.

4.den

prohlídka Zakázaného města a Letního paláce, transfer na vlakové nádraží a přejezd vlakem do Xi´anu. Nocleh ve 4lůžkovém kupé vlaku.

5.den

příjezd do Xi´anu, transfer do hotelu na snídaní, poté výlet do Lingtongu s prohlídkou proslulé Hliněné armády, odpoledne prohlídka starých městských hradeb. Nocleh.

6.den

prohlídka Xi´anu (pagoda Divoké husy, Velká mešita aj.), místní přelet do Chongqingu, prohlídka města a transfer do přístavu k nalodění na loď. Čeká vás nezapomenutelná plavba po Dlouhé řece – Yangtze. Nocleh na lodi – 4* pokoje.

7.–9.den

plavba po Dlouhé řece se zastávkami a výlety (město duchů Fengdu, říčka Shennon, Tři soutěsky, přehrada Tří soutěsek aj. – výlety na pobřeží se mohou měnit v závislosti na výšce hladiny vody a konkrétní lodní společnosti). Noclehy na lodi.

10.den

celodenní prohlídka Šanghaje s návštěvou zahrady Yuyuan, starého města, chrámu Jadeitového Buddhy a nábřeží Bund. Nocleh.

11.den

transfer na letiště a odlet s přestupen do Prahy (dle letových časů možnost příletu do Prahy až následující den).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000