crosssearch

Za krásami čínských zahrad

Poznávací zájezdy, Čína

Trasa zájezdu: Peking o Velká čínská ze o Chengde o Suzhou o Zhujiajiao o Šanghaj

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 16


1. den: Odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.

2. den: Přílet do Pekingu, transfer do hotelu, ubytování. Po obědě prohlídka hlavního města Číny – Náměstí nebeského klidu a Chrámu nebes, krátká zastávka u olympijského stadionu. Nocleh.

3. den: Návštěva císařského komplexu Zakázaného města a areálu Letního paláce s jeho rozsáhlými císařskými zahradami. Nocleh.

4. den: Odjezd do bývalého císařského letního sídla na severovýchod od Pekingu – Chengde (cca 4 hod. jízdy), po cestě zastávka u Velké čínské zdi v oblasti Jinshanling. Nocleh v Chengde.

5. den: Prohlídka nádherného horského sídla s nesčetnými kláštery a obrovskou císařskou zahradou. Návštěva Kláštera velkého Buddhy a dominantní stavby oblasti – tzv. Malé Potaly – kopie známého tibetského chrámu. Cesta zpět do Pekingu, odtud přejezd vlakem do Suzhou. Nocleh ve vlaku ve 4lůžkovém kupé.

6. den: Celodenní prohlídka 2500 let starého města na spodním toku řeky Yangtze a březích jezera Taiku – Suzhou. Překrásné hory v okolí, malebná políčka, velké vodní plochy, město protkané sítí kanálů s více než 150 zahradami – to jsou důvody, kterým Suzhou vděčí za svou proslulost. Návštěva Západní zahrady, Zahrady mistra sítí, muzea. Nocleh.

7. den: Po cestě do Šanghaje návštěva starobylého vodního městečka s kouzelnou atmosférou – Zhujiajiao, krátká projížďka po kanálech. Odpoledne v Šanghaji návštěva zahrady Yuyuan, staré části města a nábřeží Bund. Nocleh.

8. den: Dopoledne návštěva moderních částí Šanghaje, zastávka u televizní věže Oriental, světového finančního centra – nejvyšších budov v Číně. Odpoledne volno na nákupy či individuální prohlídku města. Nocleh.

9. den: Dle letových řádů individuální volno, transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy (možnost příletu až následující den).
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000