crosssearch

To nejlepší z Pekingu a okolí

Poznávací zájezdy, Čína

Peking o Velká čínská zeď

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Peking o Velká čínská zeď

Program zájezdu

1.den:
odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.

2.den:

přílet do Pekingu, transfer do hotelu, ubytování v hotelu na 5 nocí. Návštěva areálu Letního paláce s největší a nejzachovalejší císařskou zahradou v Číně. Nocleh.

3.den:
výlet k Velké čínské zdi, jednomu ze symbolů Číny, uvedenému na novodobém seznamu 7 divů světa. Po obědě prohlídka hrobky císařské dynastie Ming. Na cestě zpět do hotelu zastávka u národního olympijského stadionu. Nocleh.

4.den:

prohlídka největšího náměstí na světě - Náměstí nebeského klidu a císařského komplexu Zakázaného města - zdmi chráněného sídla posledních 24 dynastií panovníků. Po obědě návštěva areálu Chrámu nebes, v kterém se císaři od roku 1420 modlili za dobrou úrodu. Fakultativně možnost návštěvy představení Pekingské opery či Kungfu show. Nocleh.

5.den:

individuální volno, fakultativně možnost výletu mimo Peking, přejezd cca 30 min. rychlovlakem do 120 km vzdáleného města Tianjin, ležícího jihovýchodně od Pekingu. Prohlídka historických částí města. Přejezd do cca 15 km vzdáleného historického města Yangliuqing známého výrobou tradičních přání k čínskému Novému roku. Návštěva historického sídla.

6.den:
individuální volno na další prohlídku či nákupy, fakultativně možnost návštěvy lámaistického chrámu a starých městských čtvrtí na tradičních rikšách - hutong. Nocleh.

7.den:

transfer na letiště, odlet s přestupem do Prahy. Dle letových časů možnost příletu do Prahy až následující den.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000