crosssearch

To nejlepší z Číny

Poznávací zájezdy, Čína

Trasa Peking - Xian - Šanghaj. Návštěva letního paláce čínských císařů v Pekingu. Oběd. Odpoledne návštěva nejrušnější třídy moderního Pekingu. Volno s možností vidět některé ze sportovišť letní olympiády 2008.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Peking | Xian | Šanghaj

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Pekingu.

2.den: Přílet do metropole Číny Pekingu, transfer do hotelu, oběd, volno k aklimatizaci po mezikontinentálním letu. Nocleh v hotelu.

3.den: Snídaně v hotelu. Celodenní prohlídka města zahrnující dopoledne návštěvu Zakázaného města – tradičního sídla čínských panovníků. Oběd. Odpoledne návštěva světoznámého náměstí Tianmen a pěší procházka parkem Beihai s návštěvou pagody vybudované na ostrově uprostřed jezírka. Nocleh v hotelu.

4.den: Snídaně v hotelu. Celodenní výlet na Velkou čínskou zeď s navazující prohlídkou hrobek panovníků dynastie Ming. Oběd v průběhu dne. Návrat do Pekingu. Nocleh v hotelu.

5.den: Snídaně v hotelu. Návštěva letního paláce čínských císařů v Pekingu. Oběd. Odpoledne návštěva nejrušnější třídy moderního Pekingu. Volno s možností vidět některé ze sportovišť letní olympiády 2008. Večeře. Nocleh v hotelu

6.den: Snídaně v hotelu. Dopoledne prohlídka Chrámu nebes. Oběd. Odpoledne návštěva chrámu Lama. Večeře. Transfer na nádraží a odjezd lehátkovým vlakem do Xianu. Nocleh ve vlaku.

7.den: Ráno příjezd do Xianu, transfer z nádraží do hotelu a snídaně. Celodenní prohlídka provinční metropole Xianu zahrnující Velkou pagodu, opevnění města včetně městské brány a museum. Večeře. Nocleh v hotelu.

8.den: Snídaně v hotelu. Návštěva Terakotové armády - jedné z nejvýznamnějších památek historické Číny - tvořené hliněnými sochami v životní velikosti určenými k rituální ochraně čínského císaře. Oběd. Následuje prohlídka vesničky Banpo. Večeře. Transfer na nádraží a odjezd lehátkovým vlakem do Šanghaje.

9.den: Příjezd do Šanghaje krátce před polednem. Transfer do hotelu, pozdní snídaně. Odpoledne procházka po rušných třídách a nábřeží hospodářské metropole Číny s navazující projížďkou po řece Huangpu. Večeře a nocleh v hotelu.

10.den: Snídaně v hotelu. Volno. Možnost účasti na fakultativním celodenním výletu vlakem do Su Čou – čínských Benátek s možností prohlídky dvou zahrad a projížďky člunem po Velkém kanálu. Večeře a nocleh v hotelu.

11.den: Snídaně v hotelu. Polodenní prohlídka Šanghaje s návštěvou Buddhova chrámu a historických zahrad Ja Juan. Oběd. Odpoledne volno. Večer transfer na letiště a odlet.

12.den: Přílet do Prahy.

Informace

• minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob
• v zájezdech označených je plánován 11. den ještě tranzitní nocleh a odlet z Číny až 12. den odpoledne. Přílet do Prahy 13. den dopoledne.

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu v turistické třídě
• dopravu a transfery po trase klimatizovaným busem nebo minibusem
• 7 noclehů v hotelech 3
• 9 snídaní, 7 obědů, 6 večeří
• 2 noclehy v lehátkovém vlaku
• vstupy dle programu
• zákonné pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

• spropitné(personál, průvodce,řidič)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000