crosssearch

Tchaj-wan - Jižní Korea

Poznávací zájezdy, Čína

Taipei | Yilan | Hualien | Soul | Pchanmudžom

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odlet v ranních hodinách z Prahy do Soulu.

2. den: Přílet do Soulu a pokračování v letu na Tchaj-wan, přílet do Taipei, transfer do hotelu, odpočinek, volný čas. Ve městě se chrámy a památky upomínající na čínské i japonské kulturní dědictví mísí s moderními věžáky. Vládne zde čilý ruch, který vrcholí v noci. Určitě doporučujeme noční prohlídku města.

3. den: Snídaně, Taipei - návštěva Národního muzea (největší čínská muzejní sbírka), prohlídka svatyně mučedníka, pamětní síně Chiang Kai-shek, síň, řemeslného centra, mrakodrapu Taipei, návrat do hotelu, nocleh.

4. den: Snídaně, opustíme hlavní město a vydáme se směrem do Yilanu. Navštívíme Národní centrum tradičního umění Tchaj-wanu, uvidíte tradiční tchajwanskou architekturu, chrámy, lidové umění, performance (např. loutkové divadlo, operu ..), řemeslné obchody. V odpoledních hodinách návštěva čajových plantáží" Návrat do hotelu, nocleh.

5. den: Snídaně, transfer z Yilanu do Hualien přes Su-Hua, cestou zastavíme u místa Chingshui Cliffs, Navštívíme Národní park Taroko George, prohlédneme si věčný oltář, jeskyni Swallow a další pamětihodnosti. Přenocování v Taroko National Park.

6. den: Snídaně, relaxace a užívání si přírody v národním parku, transfer zpět do Taipei. Volný čas ve městě, shopping a návštěva trhů. Na nočních trzích lze ochutnat prakticky všechno, co se hýbe, kvete a roste - hadi, kachní hlavy, bambus, syrové mušle, žáby. Tchj-wan je totiž vyhlášenou kulinářskou destinací a řada návštěvníků sem jezdí speciálně za jídlem.

7. den: Po snídani odjedeme to národního parku Yeliu Geo, který je velmi známý díky unikátním skalním formacím bizarních tvarů. Známé jsou například útvary skal jako královna, popelčin střevíček, svícen a mnoho dalších. Dále budeme pokračovat do Chiu Fen, což je staré hornické město, postavené na strmém svahu hory. V dolech se těžilo zlato a stále zde zůstalo hodně kuriózních staveb, místo má mystickou atmosféru a přitahuje nespočet umělců, filmařů a fotografů. Návrat do hotelu, nocleh.

8. den: Snídaně. Odjezd na letiště a odlet do Soulu. Přílet do Soulu v odpoledních hodinách. Transfer do hotelu, ubytování. Večer možnost návštěvy Korejské věže s výhledem na Soul. Nocleh.

9. den: Snídaně. Celodenní prohlídka Soulu včetně paláce Kyongbokkung, sídla dynastie Čoson s pavilóny v korejských zahradách. V paláci se nachází folklórní muzeum s přehlídkou korejské kultury. Pokračování návštěvou pitoreskní uličky Insadong a buddhistického chrámu Čogyesa a svatyně Čongmyo, hlavní korejské svatyně předků, založené dynastií Čoson. Večer možnost návštěvy Korejské věže s výhledem na Soul. Nocleh.

10. den: Snídaně. Celodenní výlet do Pchanmudžomu na demarkační linii se Severní Koreou. Zde bylo podepsáno roku 1953 příměří a k vzájemným kontaktům slouží jednací budova, stojící přímo na demarkační linii. Nocleh.

11. den: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy. Přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000