crosssearch

Okruh Peking a Okolí

Poznávací zájezdy, Čína

Odlet Praha/Vídeň.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den

odlet Praha/Vídeň.

2. den

přílet Peking, transfer do hotelu 3*, ubytování a oběd, fakultativně Chu-tchung Tour (prohlídka původních pekingských částí, projížďka s rikšou, návštěva věže Bubnů, které v minulosti ohlašovaly celou hodinu), nebo volno na procházku městem.

3. den

snídaně, prohlídka Náměstí nebeského klidu o rozloze 44 hektarů, Zakázané město - sídlo panovníků dynastie Ming a Čching, oběd v tradiční čínské restauraci, prohlídka Pej-chaj parku, který byl více než tisíc let využíván jako císařská zahrada, prohlídka pagody, hlavní nákupní třída Wangfujing s obchodními domy a nákupními centry, návrat do hotelu. Fakultativně ochutnávka pekingské kachny.

4. den

snídaně, Velká čínská zeď - 60 km severovýchodně od Pekingu, oběd v tradiční čínské restauraci, odpoledne prohlídka přístupné hrobky dynastie Ming, cesta duchů, kterou tvoří 36 kamenných soch. Návrat do Pekingu - cestou zastávka s vyhlídkou na Velkou čínskou zeď. Návrat do hotelu.

5. den

snídaně, Chrám nebes, oběd v tradiční čínské restauraci, výlet do buddhistického chrámu Jung-che-kung v tibetském stylu a chrámu Konfucia, odpoledne návštěva tzv. Hedvábného trhu (značkové i tradiční čínské oblečení). Návrat do hotelu, večer fakultativně Pekingská opera.

6. den

snídaně, Letní palác - letní sídlo císařů, Loď čistoty a Mramorová loď císařovny Cch´si, oběd v čínské restauraci, odpoledne čínská ZOO, návrat do hotelu nebo fakultativně Voňavé hory (rozlehlý park leží cca 28 kilometrů severozápadně od centra Pekingu. Zabírá plochu 160 hektarů a jeho nejvyšší vrcholek měří 557 metrů. Za jasného počasí stojí za to vyjet na vrchol lanovkou. Voňavé hory jsou nejkrásnější na podzim, kdy se mění barva listí na žlutou a červenou).

7. den

snídaně, individuální volno.

8. den

snídaně, transfer na letiště, odlet Praha/Vídeň.
Změna vyhrazena, zájezd se uskuteční při min. počtu 10 osob s česky mluvícím průvodcem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000