crosssearch

Malý okruh Čínou - mystérium Pekingu a okolí

Poznávací zájezdy, Čína

Peking - Velká čínská zeď ... celodenní prohlídka největšího náměstí na světě Tchien-an-men - náměstí Nebeského klidu o rozloze 44 hektarů. Po obědě procházka parkem Pej-chaj s prohlídkou pagody, postaveném na ostrově uprostřed laguny. Procházka po Wang-fu-ting Road,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Peking | Velká čínská zeď

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Pekingu.

2.den: Přílet do Pekingu. Transfer do hotelu, ubytování. Oběd v hotelu. Odpoledne fakultativně projížďka na rikšách - tzv. Chu-tchung tour nebo individuální volno na procházku městem či odpočinek.

3.den: Snídaně. Peking, celodenní prohlídka největšího náměstí na světě Tchien-an-men - náměstí Nebeského klidu o rozloze 44 hektarů. Po obědě procházka parkem Pej-chaj s prohlídkou pagody, postaveném na ostrově uprostřed laguny. Procházka po Wang-fu-ting Road, nejrušnější třídy moderního centra Pekingu s rušnými obchodními domy.

4.den: Snídaně. Peking, celodenní prohlídka Zakázaného města - sídla panovníků dynastie Ming a Čching. V tomto rozlehlém císařském komplexu vládlo 24 panovníků po více než 500 let celé Čínské říši. Zakázané město bývá též nazýváno největším kulturním muzeem Číny, během vlády všech císařů bylo nepřístupné veřejnosti. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka Chrámu nebes, postaveného již v roce 1420. V tomto rozsáhlém chrámu panovníci dynastie Ming a Čching pořádali modlitební obřady a rituály. Večer pro zájemce fakultativně návštěva akrobatické show.

5.den: Snídaně. Dopoledne prohlídka lamaistického kláštera. Jeho pět hlavních síní ztělesňuje slohovou směsici chánských, mongolských a tibetských prvků. Oběd v typické čínské restauraci. Odpoledne prohlídka Konfuciova chrámu, zakladatele konfucianismu, který je v Číně dodnes velice uznávaným filozofickým směrem. Večer pro zájemce fakultativně návštěva pekingské opery.

6.den: Snídaně. Celodenní výlet k Velké čínské zdi, jež se rozpíná v délce více než 6.000 km a lze ji zpozorovat i z vesmíru. Tato zeď, jež původně sloužila k obranným účelům proti invazi barbarů, se nachází zhruba 60 km severovýchodně od Pekingu. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka hrobky panovníků dynastie Ming (celkem 13 hrobek).

7.den: Snídaně. Peking, prohlídka Letního paláce, letního sídla císařů. Během své vlády zde císaři přebývali a odpočívali v rozlehlých zahradách. Prohlédnete si i známou Loď čistoty a klidu - Mramorovou loď císařovny Cch’-si z roku 1888. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne přejezd do pekingské ZOO, kde uvidíte populární pandy, symbol Číny. Večer fakultativně ochutnávka místní speciality - pekingské kachny.

8.den: Snídaně. Peking, osobní volno na nákupy či fakultativní prohlídku dalších nenavštívených míst Pekingu.

9.den: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy. Přílet do Prahy na letiště Praha - Ruzyně ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu v turistické třídě vč. transferů
• 7 noclehů se snídaní v Pekingu v hotelu 3
• program včetně veškerých transferů a vstupů
• 6x oběd v tradiční čínské restauraci
• průvodce
• zák. pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

• fakultativní výlety nad rámec programu (Chu-tchung tour, akrobatická show, Pekingská opera, pekingská kachna, Voňavé hory - celkem max. 150,- USD)
• spropitné (místní personál, průvodce, řidič)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000