crosssearch

Magická Čína - velký okruh

Poznávací zájezdy, Čína

Fakultativně - výlet do TIBETU (informace v CK po 1.1. 2009, návrat 7.4. 2009) 12. den - Let do Tibetu. Odlet do svatého města Lhasa, hlavního města mystického buddhistického království Tibet. Zbytek dne relaxace a aklimatizace v nadmořské výšce. 13. den - LHASA - Výlet...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Fakultativně - výlet do TIBETU (informace v CK po 1.1. 2009, návrat 7.4. 2009)

12. den - Let do Tibetu. Odlet do svatého města Lhasa, hlavního města mystického buddhistického království Tibet. Zbytek dne relaxace a aklimatizace v nadmořské výšce.

13. den - LHASA - Výlet začíná u bývalého sídla dalajlámů paláce Potala postaveného v 7 století. Po obědě návštěva Jokhang Templu, umístěného ve staré části Lhasy, postaveného v polovině 7. stol. Dnes je to nejposvátnější místo v Tibetu, kam přichází poutníci z celé země.

14. den - Při celodenním výletu návštěva kláštera DREPUNG, největšího v Asii. Poté návštěva Norbu- lingka Parku. Dnes je Norbulingka přístupná veřejnosti pro relaxaci, pikniky a zábavu. Let do Pekingu.

15. den -16. den - Let do Prahy.

Program:

1. den: 1. den - 2. den - Let do Pekingu. Ubytování.

3. den: PEKING - návštěva náměstí Nebeského klidu a Zakázaného města, nejrozsáhlejšího palácového komplexu na světě, Olympijského stadionu aj.

4. den: Výlet k VELKÉ ČÍNSKÉ ZDI, symbolu čínské starověké civilizace, který se táhne v délce 6700 km severní Čínou. Dále návštěva areálu hrobek dynastie Ming, za jejíž vlády byla čínská zeď vybudována.

5. den: PEKING - projížďka rikšou do centra starého Pekingu do Hutongu. Odpolední návštěva Letního paláce - rezidence císaře Dowager Ci Xi. v podhůří Západních hor na břehu jezera Kunming.

6. den: Odlet do XIANU. Po obědě návštěva majestátní pagody Malé divoké husy a monumentálních starověkých městských hradeb, které město po staletí ochraňovaly.

7. den: Celodenní výlet do historie za slavným obdobím XIANU - návštěva ,,posmrtné armády Terracco-ta, kterou budoval čínský císař Čchin Š' chuang-ti 14 let . Návštěva starověké vesnice BANPO - archeologický areál téměř 6 000 let starých nálezů. Po obědě návrat do města s návštěvou jediné Mešity v Číně.

8. den: Ráno odlet do mystického města GUILIN s tisíci vápencovými útvary. Návštěva jeskyní, jejichž velkolepé stalagmity a stalagtity a zrcadlové jezírko oslní každého návštěvníka.

9. den: Celodenní výlet lodí po řece LI - LI RIVER DRUIDE - scenérie oparem zahalených vápencových hor, řeka žijící čilým ,,vodním životem, ženy peroucí prádlo, rybáři na vorech, pitoreskní rybářské vesničky.

10. den: Odlet do SHANGHAIE (ŠANGHAJE), komerčního centra Číny. Navštívíte s průvodcem Yu Garden ve staré čtvrti. Potom procházka k známému nábřeží Bund a Nanjing Road - nákupní centrum.

11. den: SHANGHAIE - prohlídka města a hlavních památek. Po obědě krásný pohled na celý Pudong z ptačí perspektivy z televizní věže Oriental Pearl TV Tower.

12. den: 12. den - 13. den - Odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000