crosssearch

Koloniální a tropická Čína

Poznávací zájezdy, Čína

Trasa zájezdu: Hong Kong o Lantau o Macao o ostrov Hainan o Haikou o Boao o Monkey island o Sanya o JianfengLing o Guangzhou

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 16


1. den: Odlet z Prahy s přestupem do Hong Kongu.

2. den: Přílet do Hong Kongu, bývalé britské kolonie, transfer do hotelu, odpoledne prohlídka Hong Kongu – výjezd lanovkou na Victoria Peak s panoramatickým výhledem na město, návštěva tržiště Stanley market, rybářské vesnice Aberdeen a klenotnické firmy. Nocleh.

3. den: Výlet na ostrov Lantau, přejezd po mostě Tsing-ma, jednom z nejdelších visutých mostů světa, návštěva hlavní atrakce ostrova – kláštera Po Lin, kde je největší venkovní bronzová socha sedícího Buddhy na světě, na západě ostrova návštěva rybářské vesnice Tai O. Návrat na nocleh.

4. den: Výlet do bývalé portugalské kolonie – Macaa, prohlídka pozůstatků symbolu města – katedrály Sv. Pavla, Penha Hill, chrámu Kum Lan. Macao dnes je obrovským zábavním centrem s mnoha kasíny – návštěva jednoho z nich. Návrat na nocleh.

5. den: Transfer na letiště, přelet na tropický ostrov Hainan, přezdívaný "Havaj Orientu", do hlavního města Haikou na severu ostrova, transfer do hotelu, odpoledne návštěva parku Shishan Vulcano, prohlídka starých městských čtvrtí. Nocleh.

6. den: Přejezd na východ ostrova do přímořského města Boao, v okolí návštěva pláže Jade Belt, rafting na řece Wanguan. Nocleh.

7. den: Na cestě na jih ostrova do města Sanya, výlet na Monkey island – ostrov opic, procházka mezi opicemi. Odpoledne příjezd do nejjižnějšího čínského města – Sanya, hlavní turistické oblasti ostrova. Nocleh.

8. den: Expedice do deštného pralesa JianfengLing se zachovalou nádhernou přírodou. Odpoledne návrat do Sanyi. Možnost zastávky v parku Luhuitou. Návrat na nocleh.

9. den: Transfer na letiště, přelet vnitrostátní linkou Sanya–Guangzhou, odtud odlet s přestupem do Prahy (dle letových časů možnost příletu do Prahy až následující den).
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000