crosssearch

Čínské metropole rychlovlakem

Poznávací zájezdy, Čína

Peking o Velká čínská zeď o Šanghaj

Konečná cena za osobu od: 36 791 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Peking o Velká čínská zeď o Šanghaj

Program zájezdu

1.den:
odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.

2.den:
přílet do Pekingu, transfer do hotelu. Odpoledne prohlídka Letního paláce s největší a nejlépe zachovanou císařskou zahradou v Číně. Nocleh.

3.den:
výlet k Velké čínské zdi, symbolu čínské říše, poté návštěva hrobky císařské dynastie Ming. Na zpáteční cestě do města fotografi cká zastávka u olympijského stadionu. Slavnostní večeře - pekingská kachna. Nocleh.

4.den:
návštěva Chrámu nebes, poté prohlídka starých městských čtvrtí na tradičních rikšách - hutong. Odpoledne největší náměstí na světě - Náměstí nebeského klidu a císařský komplex Zakázaného města. Fakultativně Kungfu show. Nocleh.

5.den:
individuální volno - fakultativně lekce vaření (naučte se vařit některá čínská jídla pod dohledem šéfkuchaře) či kurz kaligrafi e. Nocleh.

6.den:

transfer na železniční stanici. Čeká vás jedinečný zážitek, cesta vysokorychlostním vlakem z Pekingu do Šanghaje, na trati otevřené v červenci 2011. Velká část trasy o délce cca 1320 km vede čínským venkovem a ujedete ji za cca 5 hodin, pojedete rychlostí až cca 300 km/ hod. Jedná se o světově nejdelší vysokorychlostní trať vybudovanou najednou. Bylo vybudováno 22 tunelů, 244 mostů, 164 km dlouhý Grand Bridge je nejdelší na světě. Po příjezdu do Šanghaje návštěva nádherných zahrad Yu, starého města a nábřeží Bund. Volný čas na nákupy. Večerní projížďka po řece Huangpu. Nocleh.

7.den:
individuální volno, fakultativně možnost výletu do nejstaršího vodního města v Číně - Zhouzhuang. Po cca 1,5 hod. jízdy z Šanghaje se dostanete do zachovalého starověkého města obklopeného a rozděleného jezery a řekami se 14 kamennými mosty.

8.den:

dle letových řádů možnost individuálního volna. Transfer na letiště vysokorychlostní dráhou Maglev. Technologie vozidel vznášejících se díky odpudivým účinkům magnetického pole zajistí, že vzdálenost 30 km ujedete za cca 8 minut. Odlet s přestupem do Prahy (možnost příletu až následující den).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000