crosssearch

Asijská zastavení - Čína, Japonsko, Hong Kong a Macao

Poznávací zájezdy, Čína

Trasa zájezdu: Peking o Velká čínská zeď o Tokio o NP Nikkó o NP Fudži-Hakone o Jokohama o Hong Kong o Macao

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Peking o Velká čínská zeď o Tokio o NP Nikkó o NP Fudži-Hakone o Jokohama o Hong Kong o Macao

Program

1.den:
odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.

2.den:
přílet do Pekingu, transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne prohlídka jednoho z největších lámaistických chrámů v Číně Jun-che-kung a areálu Letního paláce s největší císařskou zahradou v Číně. Nocleh (3 noci).

3.den:
snídaně. Prohlídka Zakázaného města - mohutnými zdmi chráněného sídla posledních 24 dynastií čínských císařů, největšího náměstí na světě - Náměstí nebeského klidu a areálu Chrámu nebes. Nocleh.

4.den:
snídaně. Výlet k Velké čínské zdi a procházka po stavbě patřící právem mezi divy světa. Odpoledne prohlídka interiéru jedné za 13 hrobek Mingů a návštěva Posvátné cesty (Cesty duší). Slavnostní večeře (pekingská kachna). Nocleh.

5.den:
snídaně. Dopoledne volný program. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Tokia. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Nocleh (4 noci).

6.den:
snídaně. Celodenní výlet do jednoho z nekrásnějších míst v Japonsku NP Nikkó - hrobky největších z šógunů Tokugawa v prastarých cedrových lesích, chrám Rinnódži, svatyně Tóšógů. Návrat do Tokia. Nocleh.

7.den:
snídaně. Celodenní výlet do NP Fudži-Hakone s nádhernými přírodními scenériemi s kouzelnými výhledy na posvátnou horu Fudži. Návrat do Tokia. Nocleh.

8.den:
Snídaně. Dopoledne výlet do druhého největšího města Japonska Jokohamy - moderní centrum, přístav, tradiční japonská zahrada Sankeien a známá Čínská čtvrť. Odpoledne prohlídka Tokia - chrám Sensódži, brána Kaminarimon, supermoderní Tokijské kongresové centrum, slavná čtvrt obchodů a bank Ginza. Nocleh.

9.den:
snídaně. Transfer na letiště a odlet do Hong Kongu. Prohlídka Hong Kongu - výjezd lanovkou na Victoria Peak s panoramatickým výhledem na město, tržiště Stanley market, rybářská vesnice Aberdeen a večerní laserová show. Nocleh (2 noci).

10.den:
snídaně. Celodenní výlet lodí do bývalé portugalské kolonie - Macaa. Prohlídka pozůstatků symbolu města - katedrály Sv. Pavla, Penha Hill, chrámu Kum Lan a návštěva některého z mnoha kasin. Návrat do Hong Kongu. Nocleh.

11.den:
snídaně. Přejezd po jednom z nejdelších visutých mostů světa Tsing-ma na ostrov Lantau. Prohlídka kláštera Po Lin s největší venkovní bronzovou sochou sedícího Buddhy na světě a návštěva rybářské vesnice Tai na západě ostrova. Návrat do Hong Kongu. Večer transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.

12.den:
dopoledne přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000