crosssearch

Za krásami Chorvatska

Poznávací zájezdy, Chorvatsko

Trasa zájezdu: Záhřeb o NP Paklenica o NP Krka o Šibenik o NP Kornati o Split o Trogir o Zadar o NP Plitvice Program: 1. den: odjezd z ČR. 2. den: příjezd v ranních hodinách do hl. města Chorvatska - Záhřebu, prohlídka hist. centra, ind. volno, přejezd na Zadarskou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Záhřeb o NP Paklenica o NP Krka o Šibenik o NP Kornati o Split o Trogir o Zadar o NP Plitvice

Program: 1. den: odjezd z ČR.

2. den: příjezd v ranních hodinách do hl. města Chorvatska - Záhřebu, prohlídka hist. centra, ind. volno, přejezd na Zadarskou riviéru, nocleh.

3. den: odjezd do NP Paklenica (součást pohoří Velebit) - návštěva kaňonu Velká Paklenica (nutná kvalitní obuv), nocleh.

4. den: odjezd do Šibeniku - návštěva hist. centra s katedrálou Sv. Jakuba z 11. st. Přejezd do NP Krka, kde řeka Krka protéká ze dvou třetin kaňonem a vytváří množství jezer, vodopádů a peřejí, možnost koupání, nocleh.

5. den: fakultativně celodenní výlet lodí do NP Kornati - nejpočetnějšího souostroví ve Středozemí s mnoha ostrovy, ostrůvky a útesy, velmi členité pobřeží se srázy až stometrové výšky. Návštěva přírodního parku Talešica se slaným jezerem Mir, možnost koupání. V ceně výletu ochutnávka červeného a bílého vína, rakije, šťávy, dopolední sendvič, k obědu ryba, maso, zelný salát a chléb. Nocleh.

6. den: Split - největšího města na chorvat. pobřeží, prohlídka hist. centra města s Diokleciánovým palácem. Přejezd do města Trogir - hist. jádro města na seznamu UNESCO - prohlídka starého města obehnaného hradbami s paláci, kostely a měšťanskými domy, katedrálou Sv. Vavřince s klenotnicí. Nocleh.

7. den: starobylé město s úžasnou atmosférou - Zadar, návštěva hist. centra na poloostrově obehnaném opevněním, rotundou Sv. Donáta, tržnicí. Odpoledne výlet trajektem na ostrov Pašman, možnost výstupu na kopec Čokovac s benediktýnským klášterem, s nádherným výhledem na Zadarskou riviéru, nocleh.

8. den: individuální volno, koupání.

9. den: dopoledne individuální volno, v poledne odjezd do NP Plitvická jezera - soustava 16 jezer spojených s 90 vodopádovými kaskádami, od roku 1979 na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Po prohlídce odjezd do ČR. 10. den: příjezd do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000