crosssearch

Trekking na Zadarske riviéře

Poznávací zájezdy, Chorvatsko

Trasa zájezdu: Záhřeb o NP Paklenica o Manita Peć o Ugljan o NP Plitvice Program: 1. den: 1. den: odjezd z ČR. 2. den: příjezd do Zagrebu - prohlídka historického centra, indiv. volno, přejezd na Zadarskou riviéru - ubytování, nocleh. 3. den: trekking v NP Paklenica...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Záhřeb o NP Paklenica o Manita Peć o Ugljan o NP Plitvice

Program: 1. den: odjezd z ČR.

2. den: příjezd do Zagrebu - prohlídka historického centra, indiv. volno, přejezd na Zadarskou riviéru - ubytování, nocleh.

3. den: trekking v NP Paklenica se zkušeným průvodcem - planinářem, umožní vidět krásy parku jinýma očima, odkryje různorodost místní fauny a flóry, seznámí s pověstí, půvabem i krutostí Velebitu. Návštěva jeskyně Manita Peć, trekking kaňonem k planinářskému domu v samém srdci parku - tradiční planinářský oběd, ubytování, odpolední procházka (1 hod.) pěšinami skrz skrytá údolí, návrat na chatu, nocleh.

4. den: celodenní trekking k Černému vrchu s překrásným pohled na nejvyšší vrcholky Velebitu a moře, kaňonem Veliké Paklenice, návrat na Zadarskou riviéru, nocleh.

5. den: odjezd do Rovanjsko - speleologické dobrodružství v jeskyni Modrič, jedné z nejkrásnějších jeskyní Mediteránu dlouhé 829 m, s aktraktivním "eko-přístupem", prohlídka (1,5-2 hod.). Lehký trekking na řece Krupa (2 hod.) - z městečka Golubić k nejhlubšímu dílu kaňonu řeky Krupa. Nocleh.

6. den: individuální volno.

7. den: trekking na ostrově Ugljan - od přístavu v Preku lehkou procházkou skrz olivové háje na vrch Sv. Mihovila s ostatky dřívější pevnosti a nádherným pohledem na Zadar, okolní ostrovy a pohoří Velebit. Planinářskou stezkou do zátoky Svitla na druhé straně ostrova, návrat ke trajektu v Preku. Místní dopravou přejezd do městečka Tkon na ostrově Pašman, možnost koupání nebo výstupu na vrch Čokovac s krásným pohledem na Biograd na Moru, přejezd trajektem do Biogradu n. M. Nocleh.

8. den: individuální volno.

9. den: odjezd do NP Plitvická jezera, po prohlídce odjezd do ČR.

10. den: příjezd do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000