crosssearch

Severní Jadran a jeho ostrovy

Poznávací zájezdy, Chorvatsko

Na dalším ze zájezdů do Chorvatska vás čeká koupání v nádherných vodách severního Jadranu, návštěva malebných horských oblastí Slovinska s lázněmi Bled a fascinujícími horskými štíty Julských Alp, významných míst Istrie, okruh po jednom z nejznámějších ostrovů Chorvatska s...

Konečná cena za osobu od: 11 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Na dalším ze zájezdů do Chorvatska vás čeká koupání v nádherných vodách severního Jadranu, návštěva malebných horských oblastí Slovinska s lázněmi Bled a fascinujícími horskými štíty Julských Alp, významných míst Istrie, okruh po jednom z nejznámějších ostrovů Chorvatska s návštěvou historického města Krk.

Program zájezdu

1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (so): Malebné BLEDSKÉ JEZERO na úpatí JULSKÝCH ALP s teplou vodou a s ostrůvkem, na němž je poutní kostel P. Marie. BLED hojně navštěvované lázně ve Slovinsku. Zastávka v centru LUBLANĚ. Návštěva POSTOJENSKÝCH JESKYNÍ. Příjezd k chorvatskému pobřeží na ubytování.

3.den (ne): Pobyt u moře.

4.den (po): Okruh po ostrově KRK – největší jaderský ostrov s neokoukanými přírodními scenériemi a malebnými městečky. Hlavní město ostrova KRK s trojlodní křesťanskou bazilikou, pitoreskní městečko VRBNIK, turisticky atraktivní BAŠKA – městečko s úzkými uličkami a průchody a dlouhou oblázkovou pláží.

5.den (út): Návštěva PULY – metropole Istrie, jedno z nejstarších měst na východním jaderském pobřeží, velkolepý amfiteátr. Část dne bude patřit městečku ROVINJ – prohlídka, volno, koupání. Pro zájemce možnost výletu na nedaleký ostrov SVATA KATERINA. Zastávka v městečku OPATIJA – přímořské lázně s noblesními lázeňskými domy obklopenými bujnou zelení parků a zahrad s exotickou květinovou nádherou.

6.den (st): Pobyt u moře.

7.den (čt): Pobyt u moře. Pro zájemce fakultativní výlet: Trajektem na ostrov CRES, tajemné hory a městečka na skalních útesech, historický OSOR, přes most na ostrov LOŠINJ. Návštěva malebných městeček MALI LOŠINJ A VELI LOŠINJ. Koupání v zátoce ČIKAT.

8.den (pá): Návštěva Slovinské riviéry. Prohlédneme si PIRAN, asi nejkrásnější město na Slovinském pobřeží Jadranu (Staré město, Tartiniho náměstí). Zbytek dne strávíme v PORTOROŽI.

9.den (so): Cestou domů zastávka k prohlídce italského města TERST a zámku MIRAMARE s překrásným parkem, odjezd do ČR.

10.den (ne): Příjezd do Prahy.

Ubytování:

v hotelu nebo depandanci

Cena zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh a storna
- dopravu autobusem
- průvodce
- 7x ubytování
- 7x polopenzi

Cena nezahrnuje:

- pobytovou taxu / os. (příplatek: 280 Kč)
- dítě do 12 let /os. (příplatek: 200 Kč)

Fakultativně:

- výlet 7.den (příplatek: 400 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000